Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PYTANIE o radyjko
#1
Koledzy jestem prawie na kupnie tego radia
http://allegro.pl/orginalny-vw-multimedi...30242.html

tylko teraz ?
czy w ogóle można zmienić częstotliwość radia z japońskiej na europejską ?
ile będzie to kosztować +- ?
co ogólnie myślicie o tym radiu ?

czy możecie polecić coś może innego max do 550zł

Pozdrwaim
Odpowiedz




#2
Jak będziesz miał szczęście to będzie miał przełącznik na nasze czyli nie od 70 do 90 mhz tylko 90 do 108mhz i jest to wysoce prawdopodobne bo robione pod VW a jak będziesz miał pecha to podobno są konwektory do przestrajania, coś jak do podsłuchu policji przez CBradio ale z tym to jak z krasnoludkami, wszyscy słyszeli ale nikt nie widział-)
SHARAN TREND 85kw TDI 6SG
obecnie Foka
Wrocław
Odpowiedz
#3
moze zapytaj na elektrodzie jakiegos elektronika tam sa ludzie z wiedza na ten temat
Odpowiedz
#4
tak jak koledzy piszą albo przestrojenia i tu patrz tematy na Elektrodzie a jest ich pare, albo kup MFD w wersji minimum D lub wyższej. I tu spokojnie znajdziesz za 600 zł.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#5
drodzy koledzy mam duży dylemat z moim radiem. Posiadam Sharan 99 r. i mam oryginalne radio Sound 2 z mocowaniem od forda ( z tylu radia są trzy wejścia + antena) a chciałbym wstawić inne na płyty bo niestety jak go kupowałem nie bylo zmieniarki i jest duży problem żeby kupić odpowiednia. Jakie zastosować przejścia żeby włożyć inne radio. Proszę pisać na maila mical1750@op.pl
Odpowiedz
#6
kup radio kup iso do radia albo samemu albo do elektromechanika i przerobi Smile
Odpowiedz




#7
(11-09-2012, 13:29)MichO8888 napisał(a): Jakie zastosować przejścia żeby włożyć inne radio. Proszę pisać na maila mical1750@op.pl
Kolego MichO8888 mamy pisać na maila , może jeszcze za ciebie przyjechać i zrobić , a poszukać i poczytać na forum to nie łaska.

Możesz nawet zmieniarkę podłączyć do tego radia jeśli ma wejście na cd changer (rozpiska na forum) , lub kupić inne i na pewno iso podpasuje, wybiarz radio jakie chcesz kupić podstaw link a my ci podpowiemy.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości