Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PlayStation 2
#1
Witam niewiedzialem gdzie ten temat wrzucic wiec dalem go tutaj , chodzi mi o to ze chce do Alhambry wrzucic Ps2 monitory i DVD bede montowal moze w przyszlym tygodniu i mysle tez nad PS2 tylko niewiem gdzie go Zamontowac i jakiego kupic czy slim czy tego duzego ?? Chodzi mi o to zeby miec do niego dostep ja jak ja ale dzieciaki .
Macie jakis pomysly ? A moze ktos z was montowal do SGA Ps2 lub inna konsole ??
Odpowiedz




#2
ja montowałem CarPc. monitor dotykowy mam zabudowany na kokpicie w miejscu górnego schowka.
Odpowiedz
#3
No tak tylko ze ty masz 2000- a ja mam -2000r czyli ja nie mam schowka Sad Chodzi o to zeby dzieciaki w tylnym rzedzie mialy dostep caly czas do PS2
Odpowiedz
#4
może zrób zabudowę zaraz z hamulcem ręcznym.
Odpowiedz
#5
Tez tak myslalem tylko jak bedziesz obracal przednie fotele ??
Odpowiedz
#6
(04-05-2012, 19:20)luki058 napisał(a): ja montowałem CarPc. monitor dotykowy mam zabudowany na kokpicie w miejscu górnego schowka.

Daj fote - jestem ciekaw jak to wyszło Tongue
był VW Sharan 4Motion 116 PD 2005 Business
Odpowiedz




#7
no własnie luki daj fote bo szukam pomysłu na monitor jakiś Smile zabudowe juz zrobiłem w bagazniku na wymiar radio wbudowane teraz mi trza patentu na jakis monitor Smile
Odpowiedz
#8
W stanach są dostępne fajne zestawy:
Audiovox Car VOD10PS2
   
Ale u nas raczej nie dostępne.
Na naszych aukcjach można dostać takie monitorki:
   
i to spróbować podwiesić, tyle że tu będzie problem zapewne z odwróceniem obrazu.
[Obrazek: Season_5_cast_banner.jpg]
Odpowiedz
#9
n alledrogo jest tego mnóstwo ale chodzi ze to juz jest większosc to ma znajomych w autach tu chodzi o zrobienie czegos samemu Smile
Odpowiedz
#10
mówicie i macie Big Grin
[Obrazek: p1110858x.jpg]
[Obrazek: p1110855lz.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości