Ocena wątku:
PlayStation 2
05-05-2012, 08:12
Post: #11
RE: PlayStation 2
Mi ten monitor podwieszany raczej nie lezy bo mam szyberdach , wiec moja koncepcja jest taka monitory w zaglowkach , dvd pod fotelem pasazera no i niewiem gdzie dac konsole Sad myslalem nad tym zeby zabudowac w oparcie fotela pasazera z tylu zamiast kieszeni a kieszen byla by wtedy taka oslona przed zlodziejami na rzep np Smile Tylko teraz przychodzi pytanie ktore Ps2 slim czy to duze ?
Reklama

05-05-2012, 08:19
Post: #12
RE: PlayStation 2
tu jeszcze fotka z montażu:
[Obrazek: 201108130031.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
05-05-2012, 11:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2012 11:50 przez piwek86.)
Post: #13
RE: PlayStation 2
luki ile cali ekranik masz wbudowany tam z czego obudowe zrobiłes ? domyslam sie ze cos żywicą Tongue a pózniej flok w moim przypadku mam carbona z harmanna wiec okleina by wystarczyła żywica itp umiem te patenty bo juz robiłem zabudowe w pasku wiec podziel sie info co jak gdzie keidy po co i zbieram graty i biore sie do roboty Smile ten ekran na stałe masz zrobiony dobrze widac ?
no chyba ze luki jestes w stanie cos takiego powtórnie uczynic ;p bez floku ;p no to rozmawiajmy Smile
05-05-2012, 19:33
Post: #14
RE: PlayStation 2
tak moze poza tematem.... ale tak od niechcenia myslałem o dvd w zaglówki...
ale technika idzie do przodu.... sa tablety juz po 500 zl...
dopracowac tylko mocowanie... cena troche wieksza...
ale i mozliwosci tableta wieksze...wszechstronnosc uzytkowania



SHARAN 1,9 TDI 115 KM 2001
"poczytaj mi mamo"... o SGA
05-05-2012, 20:17
Post: #15
RE: PlayStation 2
No tak tylko pomysl inaczej masz dziecko 3-4 letnie po co mu tablet z tylu ? nie wykorzysta go w pelni a te 500zl za szt musisz dac Smile mam mam dwa monitory do zabudowy + monitor w oslonie przeciwslonecznej + odtawrzacz DVD dalem 400zl Smile wiec ja mysle ze nie ma zle , teraz dokupie PS2 z grami za 250zl i jest pakiet multimedialny do autka Smile
05-05-2012, 22:04
Post: #16
RE: PlayStation 2
taaa... jasne ze 3-4 latek z neta nie uzywa... ale juz 10- cio tak... chwyci do reki korzysta poza autem... a ma wieeeele funkcji... lub korzysta rodzic...
ale to juz kwestia upodobań i mozliwosci



SHARAN 1,9 TDI 115 KM 2001
"poczytaj mi mamo"... o SGA
06-05-2012, 09:36
Post: #17
RE: PlayStation 2
No no to racja akurat Smile
06-05-2012, 20:36
Post: #18
RE: PlayStation 2
(05-05-2012 11:44)piwek86 napisał(a):  luki ile cali ekranik masz wbudowany tam z czego obudowe zrobiłes ? domyslam sie ze cos żywicą Tongue a pózniej flok w moim przypadku mam carbona z harmanna wiec okleina by wystarczyła żywica itp umiem te patenty bo juz robiłem zabudowe w pasku wiec podziel sie info co jak gdzie keidy po co i zbieram graty i biore sie do roboty Smile ten ekran na stałe masz zrobiony dobrze widac ?
no chyba ze luki jestes w stanie cos takiego powtórnie uczynic ;p bez floku ;p no to rozmawiajmy Smile

monitor jak dobrze pamiętam ma 8". Zabudowę zrobiłem wykorzystując stary schowek, trochę balsy i szpachli, ponieważ z żywicą jeszcze się nie bawiłem. Jak zrobisz z żywicy na pewno będzie lepiej. Ekran nie zasłania widoczności oraz wszystko na nim widać podczas jazdy. Teraz nie wykonam takiej obudowy, ponieważ jestem w Niemczech i nie mam takiego zaplecza, ale z chęcią odpowiem na pytania Big Grin
07-05-2012, 01:06
Post: #19
RE: PlayStation 2
no to pytanie 1wsze robiłes to tak ze to masz na stałe tzn przykręcone od srodka ?? ekran widze trzyma sie na ramce sama matryca czyli kupiłes jakis lcd i rozebrałeś obudowe i obudowa jest to co zrobiłes Smile ja sie za to zabiore za pare dni ... ale będe z zywicy działał i na koniec obije jakby strukturą słupek z dwoma wskaznikami psikłem strukturą i jeden i drugi i idealnie kompnuje sie ze deską
07-05-2012, 07:49
Post: #20
RE: PlayStation 2
kupiłem ekran dotykowy rozebrałem go i ramkę od ekranu połączyłem razem ze schowkiem. później przykręciłem ekran do ramki i gotowe. obudowę oczywiście mogę w każdej chwili wyjąć i wszystko rozłączyć.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name