Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitte Tanken
#1
Panowie po zapaleniu się kontrolki ile jeszcze km robicie czy może odrazu na stacje bo mi niby FIS pokazuje 120 km dystans jeszcze do przejechania nie wiem na ile to jest w rzeczywistości a boje się troche żeby jakiego syfu ze zbiornika nie pociągło.
VW SHARAN 1,9 TDI 115KM AUY 2003 r.
Odpowiedz




#2
Ja jeszcze robię około 100km i jeszcze mi nie zgasł także pewnie pokazuje dobrze. Patrząc na to że 120km to masz jeszcze około 7-8litrów paliwa w zbiorniku i przy bardzo obszerny zbiorniku to juz ciągnie ew.zanieczyszczenia,ale masz siateczkę na pompie paliwa.
Odpowiedz
#3
I jeszcze filtr Wink
Odpowiedz
#4
Ogólnie to nie powinno się jeździć za długo na rezerwie,no chyba że jesteś pewny że masz czysto w zbiorniku,bo jak jest syf to filtr często trzeba wymieniać a nawet może pompa ulec uszkodzeniu.ja osobiście staram się nie jeździć na rezerwie,raz zrobiłem 70km i się już bałem bo wskazówka leżała na samym dole
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
#5
u mnie gdy woła bite tanken pokazuje że mam paliwa na 80km, nigdy jednak nie sprawdzałem czy rzeczywiście starczy na przejechanie takiego dystansu. myślę że wskazywana wartość zależy od stylu jazdy
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości