Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dławienie Sharana
#11
Więc dokładniej Smile
Problemy dokładnie zaczęły sie jakieś 2 tygodnie temu i od tamtej pory jeżdżę po mechanikach którzy mi nic nie poradzili bo z tego co oni oglądali i rozkręcali i podpinali pod komputery to wszystko jest w jak najlepszym porządku na komputerze żadne błędy nie wyskakują a z tego co mi powiedzieli to pompa jest ok . A kupić wszystko części co oni chcą to jest trochę za dużo bo jeden że pompa drugi że CZUJNIK CISNIENIA DOŁADOWANIA a jeszcze inny mechanik że coś innego może być a żaden dokładnej diagnozy nie podał i tak samo żaden nie dopatrzył sie tego że są bom belki w przewodzie z paliwem dopiero ja z znajomym jak juz mechanicy nie pomogli zaczęliśmy się patrzeć . A rozwijając dławi i przerywa tz od humoru auta bądź zmiany biegu bez znaczenia na mniejszy lub większy jak i bez znaczenia czy pod górę czy po prostym samochód albo zamuli na kilka s tz ja mu gaz a ten jedzie dalej swoim tępem albo delikatnie zwalnia bądź również będzie troche przerywał po czym dostaje kopa i jedzie normalnie . Natomiast z odpaleniem nie ma żadnego problemu i na luzie chodzi normalnie obroty normalnie chodzą , a co do spalanie to właśnie komputer rożnie wskazuje raz 7l raz 4,5l co też nigdy mi sie nie zdążało żeby spadało poniżej 5l
Odpowiedz




#12
Smile 
witam ponownie problem dawno rozwiązany wina była w przepływce
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  problem z odpaleniem sharana 1.9 115 trybiktrzcianka 4 2,543 11-01-2015, 11:29
Ostatni post: biart3
  Silnik z Golfa 1Z do Sharana- pasuje? Grzesiek75 3 3,343 03-03-2014, 14:35
Ostatni post: DuczekiOsia
  Dławienie Szarpanie 'zajęcze skoki' :-), brak mocy pablo81 19 13,842 02-03-2014, 01:36
Ostatni post: horse66x
  Akcja serwisowa dla Sharana ASZ. raventes 4 3,736 15-10-2012, 20:12
Ostatni post: raventes
  mam problem z odpaleniem sharana andrzej46 7 7,672 19-10-2010, 22:51
Ostatni post: Markoni

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości