Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 1.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie gra lewa strona
#1
Witam, w sobotę przestała grać lewa strona auta (drzwi pasażera i kierowcy) nie znam się na Car Audio zupełnie i tutaj moje pytanie. Gdzie szukać problemu ? w poprzednią sobotę robiłem wiązkę w drzwiach kierowcy (popękane kable) po naprawie głośniki działały. Jakieś sugestię ?
Odpowiedz




#2
Czy jesteś pewien swoje naprawy, ja bym jeszcze raz sprawdził kolory kabli które łączyłeś. A może jednak coś puściło i się rozłączyło.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#3
Nie wiem czy to będzie miał związek w twoim przypadku ale ja wczoraj wypiłem zestaw głośnomówiący i też nie grały lewe głośniki, wpiłem go znowu jest dobrze .
VW SHARAN 1.9 TDI 4motion
Odpowiedz
#4
Witam
Mam problem właśnie z lewą stroną glośników czy możecie mi powiedzieć gdzie jest dokładnie zlokalizowana ta centralka od zestawu głośnomówiącego i jak się do niej dostać
Moje auto to sharan 1.8T 2000r.
Z góry dziękuję za pomoc
Odpowiedz
#5
ja też mam małe pytanko może pomożecie mi Wink kupiłem jakiś czas temu sharana mk2 2000r. i nie wiem dlaczego nie grają mi lewe głośniki,wiem że są tam i są podłączone bo zdejmowałem boczki ale nie grają. Te z prawej strony grają przednie i tylne..
radio które je obsługuje to gamma V.
Odpowiedz
#6
Centralka zestawu jest pod siedzeniem kierowcy - przynajmniej u mnie była - i została zdemontowana - wszystko gra bez tego normalnie.
Odpowiedz








Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prawa strona przestała grać po wymontowaniu centralki Siemens plsmart0 7 3,791 22-06-2011, 09:26
Ostatni post: daneczek76

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości