Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceny SGA z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
Wesoł nikogo nie mam zamiaru przekonywać co jest lepsze co gorsze. Moje wypowiedzi podpieram własnymi doświadczeniami i moich bliskich znajomych. Stary nie jestem ale już miałem okazję zmieniać nie raz autko, miałem okazję wyprowadzić nowe z salonu jak i kupić starego ''trupa'' bo nie było mnie stać na inne. I zwykle płacz przy naprawie zaczyna się jak klękają części które kosztują powyżej tysiaka, i znów zaczynamy benzyna jak silnik pada to koszt motoru w porównaniu do tdi jest raczej mniejszy. Dalej znajdź z normalnym przelotem silnik do tdi....... Piszesz o dogrzewaczu z jakiegoś powodu został zamontowany w sumie na nasze szczęście, kolejnym dobrym posunięciem było zamontowanie tgz elementu grzejnego przy nagrzewnicy aby nawet przy zimnym silniku szyba rozmarzła. Idąc dalej kto jeździ tdi.... jak podjadę na postój taxi to na 20 sztuk max 3-4 to diesle reszta lpg, pan z poczty też lpg. Nie liczę państwowych instytucji bo oni mają wyjebane na spalanie(i tak połowa wpada do kieszenie kierowców).
Mamy w okolicy dobrych mechaników i powiem ci że na firmę kupują tdi ale jak wiesz jak to działa to dla mnie złym porównaniem jest czym jeździ mechanik.
Wesoł tu nie chodzi co lepsze tylko nasz naród ma zakodowane parę bardzo dziwnych nawyków. Np. obywatel kupuje tdi robiąc max 10tyś rocznie a nawet mniej i twierdzi że się opłaca, dalej zakładają gaz robiąc też 10tyś rocznie albo mniej bo pełen zbiornik kosztuje 70zł a nie 300zł za benzynę. A wystarczy policzyć sobie co się opłaca i ile czasu potrzeba aby się ''zwróciło'' bądź zrównały koszty zakupu.
Temat rzeka i aby nie było nie jestem zwolennikiem/przeciwnikiem LPG albo TDI miałem/mam i tdi i lpg. Każdy ma swoje plusy i minusy, jak i każdy jest trochę stworzony do innych celów.
był Sharan 2.8 lpg 4x4 2001
jest rrrumsterrr
do pracy jumper
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny. - przez fredric - 14-04-2013, 08:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości