Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceny SGA z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
hmm wiem ze tam na wschodzie Polski to prawie wszyscy jezdza autkami na gaz. Bylem tam u rodziny to widzialem.
Ja nie mowie o pseldo mechanikach z garazu i raczej o zachodniej czesci polski. Poza tym ile potrzebujesz pokonac km zeby autko rozgrzac bo ja nie rozumiem.TO chyba to oczym pisalem wyzej ze sie jedzi póki kola nie odpadna. Umnie wystarczy ze wyjade po bułki sharanem i juz wskazowka idzie do gory. okej jest dogrzewacz ale w golfie wcale niewiele wiecej musze przejechac by w zime wskazowka sie podniosła. AKu maja sie umnie dobrze a przeloty nie robie za duze. Wystarczy zrobic okolo 10-14 km. Poza tym diesel wcale nie pali duzo wiecej jak jest zimny- to nie benzyna zeby wzbogacac mieszanke. Powiedz mi ile wytryzmuje wydech w benzynie bo w dieslu conajmniej 15-20 lat jak jeszcze odrobine spwaniesz tu i tam. Powiedz mi ile widizales dieslów z wypracowanymi cylindrami ile mialo juz wypracowane pierscienie na tlokach??? Ja jeszcze zadnego ale sporo aut sie nanaprawialem.

Poza tym wszystkim chcesz mi wmówic ze dieseljest drozszy bo jest gorszy> i nowy i uzywany?? Myslisz ze chodzi tu tylko o spalanie i caly swiat jest z teog powodu zaslepiony i dlatego kupuje diesle tak namietnie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny. - przez wesol - 14-04-2013, 07:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości