Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceny SGA z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
#67
Wesol - masz rację, tylko musisz wiedzieć że ma te 500Smile Ja zawsze mówiłem, mogę kupić auto co ma 300 - ok, ale ma mieć 300, wtedy wiem czego się spodziewać. Mogę kupić auto malowane, ale jak pytam co było robione, to chcę rzetelnie usłyszeć a nie lakier oryginał a błotnik malowany - w sumie drobiazg, jeździ się to i się rozbija - taka kolej, ale jak ktoś się nie może przyznać, że byle błotnik malował, to nie mamy o czym gadać.
co do auta - z tego co powiedział wczoraj bardzo wnikliwy diagnosta ( zwykle z autem do takiego nie jeździłemTongue ) to auto jest igła jeśli chodzi właśnie o zawieszenie, bo akurat tu się wiele nie sprawdzi. Jutro pojedzie na oleje itp do znajomego mechanika od vw, to się dowiem dokładniej co i jak, mam cichą nadzieję, że się nic nie zmieniSmile Co do dwumasy, sprzęgła, nic nie słychać, więc też mam nadzieję, że jeszcze pojeździ.
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny. - przez m-blue - 30-01-2013, 15:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości