Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceny SGA z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
#65
m-blue dokładnie która firma pozwoli sobie aby zaniedbać flote i przekręcać liczniki w Niemczech. Sory ale wniemczech najczęściej firmy jeźdzą max do drugiej wymiany rozrządu i przed nią się juz strają sprzedać aut bo koszty takiej operacji dla auta flotowego w ASO sa duuuże. A i auto najczęściej już ma 4/ 5 latek i tu bardziej sie opłaca w koszty wziąć następny.
Znam i czytałem statystyki jesli chodzi o kręcenie licznika w Niemczech w 99% przypadków są to auta już z trzeciej ręki i statystycznie co 3 samochód ma przekręcony licznik i tak samo w komisach w niemczech szczególnie od tych tz. turków tam już jest matactwo. Jest jedna prosta zasada Niemiec - Niemcowi nie sprzeda i nie cofnie licznika przed sprzedażą, bo wie jakie sa tego konsekwencje to jest państwo prawa, a nie to co unas. Co do LL zgodzę się wymiana co 30 tyś nie jest dobra tego nie przeskoczymy, ale co innego zużycie oleju na trasach, a co innego auto od rozwoziciela pizzy który co chwile gasi auto i jeździ po mieście niedogrzanym silnikiem, tu zużycie silnika i oleju jest inne.
także nadal twierdze że Ja i każdy inny kupujący auto z takiego źródła mam 99% pewność przebiegu czego w Polsce nie ma.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny. - przez daneczek76 - 30-01-2013, 15:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości