Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceny SGA z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
#61
(30-01-2013, 12:47)wesol napisał(a): to sprawdzajac auta z tego linku to stwierdzam ze sa unas tansze takie autka.
tak unas są tańsze i co najciekawsze kupione są w Niemczech za mniejsze pieniądze bo miały gigantyczny przebieg , jadąc do Polski sie przebieg zmniejszył i o dziwo porównując je z Niemieckimi autami o tym samym przebiegu są już tańsze.
Jedna prosta zasad Niemcy nie są głupi i nikt auta z normalnym przebiegiem nie sprzedaje za taka cenę jaką można spotkać w Polsce, a że jeszcze nie wszyscy Polacy sie nauczyli i takie są oczekiwania to niestety samochody z przebiegami po 600 tys sprzedaje się z przebiegiem po korekcji 190 i jest ok.
Ceny Niemieckich salonów i aukcji tych salonów można porównać do cen unas używanych aut z pierwszej ręki w salonach, które są średnio o min. 4 tyś droższe niż na giełdzie. Niestety tych aut jest mało bo lepiej się opłaca sprzedać taki samochód na rynku niż w rozliczeniu, a i niestety często ich historie serwisowe pozostawiają wiele do życzenia, bo nie oszukujmy sie ASO w polsce jeśli chodzi o obsługe i naprawę musża sie jeszcze wiele uczyć od swoich kolegów za zachodnią granicą.
Tam ja mam pewność że nikt mnie nie oszuka pokaże wszystkie mankamenty, i nic nie zatai nawet jak będę laikiem.
Juz nie mówią że auta unas są za przeproszeniem wyjeba...e po polskich drogach i przebieg zrobiony tam nie jest równy przebiegowi zrobionemu po polskim terenie przeszkód.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz








Wiadomości w tym wątku
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny. - przez daneczek76 - 30-01-2013, 13:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości