Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceny SGA z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
#30
nikt mnie nie przekona że w auto z przebiegiem 200 tyś dbane i serwisowane trzeba tyle włożyć miałem nie jednego vaga z 1000 % przebiegiem i takie naprawy nie miały miejsca jak tu pisze kolega, na pewno nie w takich ilościach.
Tak samo nikt mnie nie przekona że auto co ma 500-800 tyś włoże tyle kasy co z legalnym przebiegim około 200 tys. Sory ale mówię 3xNIE

Jeżeli dla niektórych przebieg nie istotny to proponuje założyć sobie duży zegarek zamiast licznika bo poco ten licznik.

Makgajwer nowe auto też miałem i wiesz mi jeśli robi się przebiegi 15 tys rocznie to uważam że ja wyrosłem z nowych samochodów, bo za duzo się traci wole kupić 4-5 latka jak to teraz zrobiłem i tez ciesze sie bez awaryjną jazdą przy przebiegu 197 tyś. Jeśli robi się więcej z 30-40 rocznie bo auto pracuje to inna bajka.

Prósze mi nie mówić że na cene auta z 1 ręki w Niemczech nie ma wpływu przebieg bo widać to na załączonym obrazku.
Zresztą kupując swój był sharan z 2004 roku miał około 80 tyś i poszedł za około 60 tyś . pytam kto by dał w Polsce kasę za auto w tedy 6 letnie.
A tam został sprzedany bo każdy wie co znaczy przebieg i co go czeka przy dalszej eksploatacji.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny. - przez daneczek76 - 03-01-2013, 16:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości