Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceny SGA z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
#29
to nie rozumiem po co ci szukac w germanii skoro ma kosztowac tyle co w PL. Jak trafisz na zadbanego albo przynajmniej silnik bedzie ja żyleta to co to mo do znaczenia czy ma 200 tys km czy ma 500 tys km. Ja bralem swojego jak na blacie mial cos kolo 220 tys km ale w swiadomosci mialem ze napewno ma z 500-a nawet i 800 tys km. Mi to w niczym nie przeszkadzało. Powiem wam jeszcze z enawet moze i lepiej miec takie autko z przelotem 400-500 tys km jak takie co ma 200 tys. W takim 200 tys km napewno nikt nie wymienial tulejek na wahaczach, amorków tez zapewne nie, łozysk na amorkach i wiele innych rzeczy istotnych- sprzeglo dwumas itd. A tak przy takim 500 tys km nie ma szans by ktos cisnał na dwumasie od nowosci poloskach itp. Nie mowie ze bedzie wszystko nowe w takim po 500 tys km ale napewno bedzi emógł sie ktos pochwalic ze pare rzeczy ma wymienione.
Ja mam niby papiery do swojego ale interwal przegladów wyglada dosc dziwnie bo wizyty w ASO to roznie co 40 czo 50 tys km. Tak wiec albo ktos tak jezdzil albo serwisowal w garazu by zaoszczedzic na kosztach. Ja juz kupilem auto od Polaka a ten przytargal sam auto z DE.
Caly czas pisalem ze zapewne mój ma przelatane min z 500 czy 800 tys km ale w Tune Up Robert powiedzial ze nie widac by ktos majstrowal przy przebiegu co oczewiscie nie jest jakąś gwarancją.
Ja u siebie troszke juz porobilem a i czeka mnie jeszcze wymian tulejek na wahaczach przednich no i dwumas z wysprzeglikiem. A z grubszych rzeczy jakie robilem to tak" uszczleka pdo glowica, regeneracja półosi podpory, walak z samymi przegubami, hamulce, linka recznego, troche drobnych spraw w kabinie itp. JEsli myslisz ze kupisz auto z DE i tam nie bedziesz musial regenerowac podpory czy walczyc z półosiami/przegubami, dwumasą to mysle ze jestes w głębokim błędzie. Chyba ze kupisz autko z 2007 roku z przelotem nieduzym.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny. - przez wesol - 03-01-2013, 15:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości