Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volkswagen Sharan, 2.0 benzyna + gaz, 7 osobowy
#1
Sprzedam Volkswagena Sharana 2.0 Benzyna+LPG 115 KM z 2002 roku.
przebieg 370 000 km

CENA 9500 zł
do negocjacji

Osobiście sprowadziłem go z Niemiec w 2012 r. Długo szukałem dla siebie solidnego, zadbanego i z możliwie najwyższym wyposażeniem. Po sprowadzeniu wymienione wszystkie płyny i paski + założona instalacja gazowa (STAG4, wtryski Barracuda, butla 52 l. w kole).

Auto bezwypadkowe (było przeze mnie sprawdzana a ja żadnego wypadku nie miałem), garażowane. Wszystkie szyby w oryginale (przednia wymieniana z ubezpieczenia po pęknięciu).
Samochód zadbany, wszelkie naprawy wykonywane na bieżąco, gdyż samochód służy do częstych dojazdów do pracy. Części z wysokiej półki żeby samochód służył długo i bezawaryjnie. Rok temu została wymieniona głowica wraz z wszystkimi nowymi do tego częściami (tuleje, paski, uszczelki, itp.), nowe dwa tłumiki, nowe przednie sprężyny, świeży pasek rozrządu (reszta jest w książce). Z wyposażenia wszystko funkcjonuje prawidłowo. Klimatyzacja ma nową sprężarkę i sykcesywnie wymienione były wszystkie przewody od klimy (przypadłość Sharanów), więc nowy właściciel ma z tym spokój.
Od początku prowadzona własna książka serwisowa z przeprowadzonych czynności + rachunki.

Z rzeczy do zrobienia:
- obcierka na prawych tylnych drzwiach (po nałożeniu wosku prawie niewidoczna)
- od czasu do czasu pojawia się "check" z informacją o nieprawidłowym przepływie oparów paliwa. Mechanik znalazł jedno rozszczelnienie, ale widocznie gdzieś jest drugie. Nie wpływa to na pracę silnika
- przy prędkości 120 k/h tarcze "biją" przy hamowaniu. Koła były wywarzane więc to prawdopodobnie wina tarcz hamulcowych.
- potrafi "wypić" 1-2 l oleju pomiędzy wymianami 10000 km Tak to bywa przy tej benzynie. Na poprzednim oleju 10W40 wypijał mniej, więc chyba trzeba wrócić do półsyntetyka.

Ogólnie samochód bardzo pakowny i tani w użytkowaniu. Zaletą jest 7 osobnych foteli. Przewieziesz mnóstwo rzeczy. Cała rodzina była zadowolona z tego autka :-)
spalanie gazu w mieście 10l, w trasie 12l

Wyposażenie:
- Alu-felgi 16" na letnich oponach Uniroyal (2022r.)
- Instalacja gazowa STAG4 (wymienione wtryski, reduktor i nowa butla - masz 9 lat spokoju)
- ubezpieczenie OC i przegląd do 31.12.2024 r.
- 7 foteli (jednakowe)
- ABS
- ESP
- AIR BAG (4 szt)
- Centralny zamek z pilota
- Alarm
- Immobilizer
- Tempomat
- Klimatronik
- Pełny komputer pokładowy
- Skórzana kierownica
- lusterko fotochromatyczne
- Podgrzewane fotele przednie
- Podgrzewana przednia i tylna szyba (ubezpieczenie na szyby wykupione)
- Podgrzewane spryskiwacze
- oryginalne, przyciemniane tylne szyby
- Radio CD+MP3
- El. szyby (wszystkie szyby)
- El. składane i sterowane lusterka
- Halogeny
- 2 kluczyki + serwisowy

Sprzedaż bez świateł dziennych DRL i kamery (nie wymontowałem przed zrobieniem zdjęć). Kupujący dostanie ładowarkę indukcyjną, poprzeczki na dach oraz porządne radio Pioneer z zestawem głośnomówiącym oraz dużo zapasowych części.

Auto gotowe do drogi. Proszę o telefon wcześniej, w celu oględzin samochodu, gdyż żona jeździ do pracy.
Telefon do mnie;
606-702-874

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/vo...GpGMM.html
*w ogłoszeniu na OTOMOTO jest dodanych więcej zdjęć
 
[Obrazek: image;s=0x450;q=70]
[Obrazek: image;s=0x450;q=70]
[Obrazek: image;s=0x450;q=70]
[Obrazek: image;s=0x450;q=70]
Odpowiedz








Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Volkswagen Sharan 1.9TDI, 115KM quent 0 98 23-03-2024, 14:16
Ostatni post: quent
  Volkswagen Sharan 2.0 TDI CR 140 KM Comfortline DSG 2012r. Marco_Polo 0 650 26-05-2021, 17:29
Ostatni post: Marco_Polo
  Sharan 1995 rok 2 litry benzyna lf5z na części DuczekiOsia 0 564 20-09-2018, 19:46
Ostatni post: DuczekiOsia

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości