Ocena wątku:
podłączenie światełek :) ?
21-03-2012, 23:47
Post: #1
podłączenie światełek :) ?
Witam
Koledzy mam ładne diody 2x niebieskie zasilane z gniazda zapalniczki,
teraz chciał bym się z tym podłączyć do prądu tak żeby te diody zaświeciły się gdy wł światła ,, ( myślę je umieścić tak by świeciły w stonę dywaników .. ładnie oświetlając nogi Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongue
Reklama

22-03-2012, 10:31
Post: #2
RE: podłączenie światełek :) ?
Myślę, że świecące światła podczas jazdy to nie najlepszy pomysł ale to Twoja sprawa. Ja miałem takie światełka podłączone do lampki oświetlenia wewnętrznego (w suficie) po otwarciu auta centralnym bądź po otworzeniu drzwi świeciły.
22-03-2012, 11:19
Post: #3
RE: podłączenie światełek :) ?
chce je tak umieścić ze nie będą przeszkadzać/ w ktorym miejscu dość do tych kabli ,, a można w inny sposób?
22-03-2012, 12:05
Post: #4
RE: podłączenie światełek :) ?
możesz podpiąć się w instalację podświetlenia popielniczki, pokręteł nawiewów, radia itp
próbnik do ręki i sprawdź na ktorym kablu pojawia się prąd po włączeniu świateł - proponuję sprawdzać w kostkach
dodatkowo warto pamiętać że dioda świeci tylko w jednej polaryzacji - jak zamienisz + z - to nie będzie świeciła
życzę powodzenia
Robert



VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
23-03-2012, 08:09
Post: #5
RE: podłączenie światełek :) ?
Gdyż dioda półprzewodnikiem jest, elektryk z wykształcenia) przełącznik świateł świeci po przekręceniu kluczyka,wnętrze po otwarciu drzwi nawet z pilota, reszta po uruchomieniu świateł.
Ogranicza Cię tylko wyobraźnia) najlepsza ostatnia opcja, bo reszta po prostu w dzień nie będzie praktyczna tym bardziej widoczna.



SHARAN TREND 85kw TDI 6SG
obecnie Foka
Wrocław




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Światla do jazdy dziennej - podłączenie skimir 37 19,756 21-01-2018 02:19
Ostatni post: koleś

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name