Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Poznałem przyczynę zablokowanych hamulców przez co demolowało mi klocki i tarcze. Nie było widać bo to jest miejsce w którym linka leżała na wahaczu.
Zdjęcia
Wymienione i jest super.
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz




Identycznie wyglądała moja prawa oryginalna Smile Inżynierowie VW Big Grin
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
Gdyby człowiek wiedział to by zaoszczędził z 300€ i sporo roboty nerwach nie mówiąc.
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz
Dziś Biedronka dostała zimowe kółka Big Grin rano jak jechałem do pracy termometr pokazał +2 .
Odpowiedz
Wreszcie przywróciłem licznik z 1/2 fis do stanu używalności Cool
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
https://youtu.be/hOSpgswOkWs

zrobione otulinki rurek do tylniej nagrzewnicy i dogrzewacza oraz wstępne zabezpieczenie małych ognisk korozji. dużych na razie nie ma. Szlag mnie trafił bo zapomniałem bita do kontroli poziomu oleju w skrzyni "gwiazdeczka z dziureczką" - wymysł K... i szatana. teraz musze jeszcze raz wynająć podnośnik ale i tak. muszę druga warstwę zabezpieczenia Brunox Epoxy.
ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Odpowiedz




Ładnie wykonane Big Grin i jaki czysty od dołu Wink
Odpowiedz
jego łatwo umyć od spodu. co jakis czas jadę na myjke samoobslugową ze stanowiskiem dla busów. tam jest lanca dłuższa i zagięta więc latwiej się myje podwozie... polecam
ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Odpowiedz
Niestety do najbliższej jest kawałek do przejechania, zresztą biedronkę myję przed domem.
Odpowiedz
Wymiana filtra paliwa...nowy filtron. nie zalewalem go ropą bo ponoć ten układ sam się odpowietrza po kilkukrotnym przejsciu w poz zaplon i odczekaniu kilku sekund... a tu zonk u mnie to nie wystarczyło trzeba bylo z 10 razy w pozycję zapłon i też po 10 sekund... i dopiero z bólami odpalił... tak więc.lepiej niech aku będzie ok lub zalewajcie nowy ropą.
ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości