Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Hi hi, a w trybie ameryka niebiescy zabierają dowód za niesprawne oświetlenie Big Grin
Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Odpowiedz




To tak jak gdyby policja zatrzymywała wszystkie nowe auta i sprawdzała czy na pewno nie jadą na halogenach, a tak na prawdę, to są dzienne Big Grin
Odpowiedz
Odwiedziłem ASO VW w celu sprawdzenia całej historii serwisowej. Ale mieli oczy jak pięć złote jak zobaczyli wszystkie wpisy.Wink
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
Zdemontowałem i dałem do regeneracji rozrusznik a następnie go zamontowałem ,silnik odpalił na dotyk ,a już podejrzewałem akumulator który służy mi 7 lat .
Odpowiedz
Wymienilem tylne klocki tarcze hamulcowe, linki hamulca recznego i zalozylem nowy zacisk ,......
Odpowiedz
A ja wymieniłem ostatnio świece żarową, niby jedna przepalona ale w tych ostatnich mrozach jest duża różnica w odpalaniu.
[Obrazek: laweta-olx.jpg?w=50&h=35&zoom=2] Pomoc drogowa - przewóz aut, przyczep, maszyn, minikoparek itp. 509-415-653
Odpowiedz




no i dzisz skonczylo sie jezdzenie golfa. Wysprzeglik odmówil dalszej wspolpracy. No niestety trzeba bedzie go wymienic. No cóż tak bywa. Choc miesiac temu wymienialem caly zestaw sprzeglowy i wygladal calkiem znosnie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Kupiłem opony zimowe używane michelin i dzisiaj zostaną wymienione ( poprzednia mi wystrzeliła przy 70km/h)
Odpowiedz
1. Zamontowałem hak Westfalli.
2. Założyłem inny tylny zderzak z czujnikami parkowania i wyciąłem w nim dziurę na hak. Może w tym tygodniu pomaluję go razem z tylną lotką. Mój zderzak z belką leże na półce.
3. Zrobiłem z przyczepką pierwszą trasę - 2200 km i moto przywiezione Wink
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz
Rozebrałem dziś podszybie by udrożnić kanały odpływowe, szok. Big Grin
[Obrazek: comment_42FlUJgLO8EJWzTgFS6oFdqcD9l4EHQT.jpg]
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości