Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Dzisiaj zreanimowałem włącznik świateł przy pomocy włącznika z Passata B4. Ciekawe że w Passacie który jest starszy od mojego Galaxa włącznik wygląda jak nowy Smile
Odpowiedz




Wczoraj mój piec wrócił z naprawy. Teraz tylko sprawdzić co z instalacja bo mi się komp nie komunikuje z piecem.Angry
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
Wymienilem sterownik pieca dogrzewacza. Wyglada na to ze piec pracuje poprawnie. Rano sie okaze czy aby napewno.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Farciarz Wink. A ja muszę borykać się z instalacją od pieca.
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
Mój Galaxy dmucha od dziś przez nowy wydech. Przybyło +20 do mocy Smile
Odpowiedz
Uchwyt na tableta nie niszcząc kokpitu, jeszcze zostało pociagnięcie kabli Tongue

[Obrazek: 8026276000_1446066579.jpg]
Odpowiedz




Rano piecyk odmówił posłuszeństwa szybka diagnostyka, a po 30 min nowa świeczka zagościła w swoim królestwie . No ,a spalona i wysłużona stara świeczka na spoczynek się udała pozdrawiam.
Odpowiedz
Sztyfta zarowego mozna bylo zapakowac. ja mam w swoim takowy i juz nie ma problemu nigdy z tym elementem.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Wymieniłem nagrzewnicę przednią, no i sprzedałem swojego szarika czas na kolejne auto...
Odpowiedz
Dziś w Alhambrze naprawiłem kabelki w obu tylnych drzwiach. Nie działało opuszczanie szyb. Przerwane wszystkie grube przewody od zasilania wymieniłem na nowe.





Tempomaty w grupie VAG. Wiązki, montaż, kodowanie. Śląsk i okolice. 510 150 407
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości