Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
No to pecha miałeś Tomek

Ja wczoraj zalutowałem wtyczki od dogrzewacza, które przesłał mi kolega @Stefano, dzięki niemu mam tak jak oryginał , bo wcześniej miałem wszystko połączone na kostkę elektryczną tak już od Niemca przyjechało. Jeszcze tylko przeróbka tłumika i będzie wszystko odnośnie dogrzewacza
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz




,,kaskader ,, może jako zadosć uczynienie zrób podmiankę z NIEMCEM na autka Smile
Odpowiedz
Heh dobre ci goscie co nim jechali to nie dosc ze po 200cm wzrostu to ok 140kg kazdy mial lekko a i nie byli to niemcy tylko Ruskie na BerliNskich blachach.. nie zasmiecamy juz watku
Odpowiedz
Ja dzis pojechałem odkurzyłem szatanka zatankowałem do pelna no i zamontowałem zmieniarkę usb/sd do mojego mfd a wczoraj dokonałem pierwszej historycznej wymiany oleju bo pierwszej
Odpowiedz
Wymieniłem alternator na 140 z nowszego modelu.
Arthezz Listonosz In-Post
Odpowiedz
Przegląd zrobiony, do tego jak zobaczyłem z kanału, że z tyłu zaczynają się pojawiać małe ogniska rudy to szybko po przeglądzie tyłek w górę, koła i nadkola ściągnięte i skrobanie + malowanie Cool .

Poza tym tradycyjnie umyty + NW na przednią szybę.
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz




heh prawo serii działa Smile
po UPG dziś pierwsza dłuższa trasa (prawie 1000km)

Najpierw drugie tankowanie na full po remoncie i Sad spalanie 11l. \
Do tego zero mocy z lawetą, czułem każdą górkę i dobijałem do 3 nawet na małych wzniosach.
Ale doszedłem dlaczego (może dlatego też temperaturę ma podwyższoną) blokuje zacisk w p. p. kole. Podniosłem do góry i ciężko obrócić. W zeszłym tygodniu było ok i tak fajnie śmigał a teraz blokuje i mocy brak + mega spalanie,
idąc dalej strzeliła poduszka (poszedł olej) silnika na prawej podłużnicy, tak , że jutro robię gruntowny test czujników o termostatu a po niedzieli reanimuje zacisk i wymieniam poduszkę
do tego chyba spuszczę w kanał płyn chłodzenia, dam nowy termostat przy okazji i jeszcze raz przepłucze układ bo płyn mam znowu brązowy i szlamiasta piana się robi, nie wypłukał się jak należy... Angry
nie wspomnę o mandacie 100zł i 2 pkt za niezatrzymanie się na stopie ( o 3 w nocy na pustej ulicyAngry i zbitym termosie z kawą oraz zalanym przy okazji dywaniku....
ehhhh mówię wam 3 światy i pół ameryki Smile
do tego widzę, że turbo chyba wali olejm bo intercoller zaczyna przeciekać
Odpowiedz
Wymienione łączniki stabilizatora(Lemforder) i gumy z przodu .Przy okazji wyniknęła jeszczę prawa gałka układu kierowniczego(tak to sie nazywa?)która była wymieniana ok. 2 lata temu i będzie wymieniana w poniedziałek wraz z ustawieniem zbieżności. Na razie chyba koniec inwestycji.
Odpowiedz
Drążek kierowniczy... ta "gałka".
Odpowiedz
nie wiem kto kogo wymęczył ale dziś kupiłem mu aku Big Grin do 2.0 benzyna 72A 700ah coś w tym stylu i jest troszkę większy od poprzedniego

często mi piszczał 5 razy i tu ciekawostka bo piszczał w różnych przypadkach
zazwyczaj jak przekręcałem na zapłon przed odpaleniem czasem po odpaleniu dopiero a jak był totalnie wykończony to od razu po otwarciu drzwi uchylam chcę wejść a on już piszczał odliczał te 5 razy
w tym przypadku chyba już nie obracał rozrusznikiem nie pamiętam ale było z -10 stopni

aku po 2 dniach nie używania auta leedwo odpalało a ostatnio już po 1 dniu sąsiad mnie ratował kilkoma Voltami Confused
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości