Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
uszczelke odpowiedniej grubości zakupileś??
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




dobre pytanie Smile na tej w silniku mam dwa otwory więc zamówiłem na 3 otwory
Odpowiedz
Straci na mocy i będzie gorzej odpalal zimowo-jesienną porą.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Ale mi yebło dzisiaj:
   
   
Przedni stabilizator. Walnęło tak, że myślałem że koło się urwało. I już mam wydatek.
Taki mały przełom zmęczeniowy (czarny), a taki pręt pękł.
Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Odpowiedz
(23-12-2014, 22:28)szparag86 napisał(a): A ja dziś zrobiłem 800 km, 400 z pusta lawetą, 400 z załadowaną osobówką no i niestety ostatnie 300km w nerwach, czy dojadę do domu samodzielnie.... wydmuchało uszczelką pod głowicą jakoś w porywach do 60km/h doturlałem się bez przegrzania motorowni Smile
od razy zakupiłem uszczelkę i szpilki reinz, do tego komplet uszczelek kolektorów i pokrywy,
nawiasem mówiąc dobrze że nie zdążyłem wymienić rozrządu bo robiłbym dwa razy Smile w sobotę ściągam czapkę i zawożę do splanowania

Auto dziś przygotowałem do demontażu głowicy. Płyn który jeszcze tydzień temu był czysty obecnie wygląda tak:
[Obrazek: d1d1fe2a371d9b7fm.jpg]

W zbiorniczku syf jak cholera:
[Obrazek: c1673ebb4f2f9dbcm.jpg]
Odpowiedz
wymienione laczniki stab. wreszcie cisza oprocz tego zauwazylem dziure w gumie przegubu wew jak i wyciek plynu przy czujniku jakos sie trzeba za to zabracUndecided
Odpowiedz




ja przejechłem 500 km i luzik
jedyny minus - zapomniałem ze mam płyn letni w spryskiwaczu i zamarzł.czekamy na plus i zmieniamy.
Odpowiedz
Dzisiaj spadło trochę więcej śniegu więc chciałem wypróbować zachowanie Galaxa w poślizgu, ale ciężko go wprowadzić w poślizg Smile
Odpowiedz
zwalona głowica Smile jutro zawożę do sprawdzenia szczelności i płaszczyzny, jak sprawdzą montaż Smile może jeszcze w starym roku zrobi trochę kilometrów Smile
Odpowiedz
odmroziłem płyn, bez konsekwencji.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości