Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Ja mam KYB od ponad roku i są ok.PolecamBig Grin
[Obrazek: icon3.png]
[url=http://vag-[...]]
Odpowiedz




Optimal, Kraft itp. jeśli robimy coś w "wersji handlarz", czyli na sprzedaż. Jeśli dla siebie to polecam KYB. Sam je założyłem ze 2-3 lata temu i jest git.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Umyty ; D Przejechałem QD co by się lepiej błyszczał.
Ogarnąłem koła ( umyte opony 3x i nałożony na nie dressing )
Umyte felgi, ogarnięta smoła + zanieczyszczenia metaliczne. Usunięty stary wosk i odtłuszczone felgi a na koniec nawoskowane od nowa ;-)
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
kupiłem kolejne VR6 Wink
tylko że teraz Szarik jest Wink
Odpowiedz
Polakierowałem klamki w kolor nadwozia
[Obrazek: min_8c1d852f3d9f93381e8fa1d5950e.jpg] Uploaded with fotem.pl
[Obrazek: min_e830d8776af2120025f493d5b31.jpg] Uploaded with fotem.pl
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
umyty i odkurzony, można jechać jutro nad morze Smile trochę lipa bo nie mam klimy ,ale jakoś dam rade,a w tygodniu muszę już ogarnąć klime
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz




Confused Dzisiaj byl dzien diagnostyki w nowo otwartym warsztacie Bosch w mojej miescinie i tak pompki 1 i 4 prawie umarly turbina daje tylko 1,4 a ma dawac wg gostka 2,2 nie kumam o co chodzi moja fura wogole nie jedzie ale powiedzial ze to ogarnieUndecided dodatkowo wskazowka poziomu paliwa oszukuje paliwa w zbiorniku jest wiecej niz pokazuje pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Tomek dobrze ci radze przed diagnozami z pompkami do wymiany sprawdz gniazda w glowicy oraz czy nie idzie powrotem paliwa powietrze. Robi sie logi pompek i pozniej zamienia miejscami ich polozenie w glowicy i ponownie logi. Zanim zaczniesz wydawac kase.
Sprawdz przy demontazu pompek jak wygladaja oringi to sie pewnie zdziwisz ze przeciez niedawno je wymieniales.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Naprawiłem czujnik stopu, ale w przyszłości i tak dobrze by było go wymienić.
Odpowiedz
Sharanik dostał nowe tarcze i klocki firmy TRW.Zobaczymy jak się będą sprawować.
Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości