Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Zaraz zrobie że nie bedzie sladu,po zimie zawsze sie robi rdzawy osad,mimo że czyszczę psikam specjalnym srodkiem na rdzę potem maluję,to i tak po zimie się pojawia.Wystarczyło by żebym WD 40 popsikał i przetarł szmatą to nie będzie śladu.Ale co roku na wiosnę powtarzam czynność i nie ma szans zgnić czy go zeżreć.
A co do felg to zależy od wzoru felg, nie koniecznie każde felgi będą się tak samo brudzić.
Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
Odpowiedz




Moje niestety będą, zawsze na rancie jest tego w cholerę.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
fajnie wygląda po zaciemnieniu całego przodu , prosi się jednak o chociaż lekką glebe Wink może same sprężynki jakieś ?
Odpowiedz
Polutowałem ledy do lampki z przodu i od nóg kierowcy. Ostatnie szlify przy schowku z lcd. Będę montował jak będzie zasilacz 5v do tunera dvb-t.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
ostatnio trochę przyciemniłem kierunkowskazy i lampy z tyłu , i zaczynam zmieniać oklejane w środku z siwego carbonu na szczotkowane aluminium . Będzie bardziej estetycznie bo ten carbon nie zbyt mi się podobał parę fotek
Tongue
lampy tył
[Obrazek: DSC_0438_jpg_300x300_q85.jpg]
teraz jak zeszły pęcherze powietrza jest super , wybrałem najciemniejsza jaka była na aukcji ,ale nie jest za ciemna na ale co zawsze ładniej Big Grin

konsola środkowa
[Obrazek: DSC_0437_jpg_300x300_q85.jpg]
tak luzem nie wygląda ładnie ale jak jest zamontowana cud malina

Zdjęcia z przodu postaram się dodać jak najszybciej Big Grin
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
Spróbuj z tyłu nakleić podwójnie tą folię, może będzie dobrze Smile Okleiłeś z dwóch stron? Czy możesz powiedzieć ile słabiej świeci?
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




Podwójnie Scrappy raczej odpada folia jest dość gruba ale i tak lepiej wygląda niż normalnie . Czy słabiej świeci? Ja nie zauważyłem , kierunkowskaz mruga na pomarańczowo a wsteczny świeci na biało . Ta folia daje efekt ciemnej ,ale jak świeci to wszystko jest normalnie. Big Grin
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
Maciej94, jak ją naklejałeś? Tak jak szyby robią? tj na mokro i szuszarka/opalarka? Kiedyś próbowałem tył zrobić, ale się poddałem. Przyciemniłem tylko same kierunki boczne 2 warstwy i trzyma się już z 6 lat.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
Tak jak mówisz , lekko wodom i opalarka , tak na lampy a na konsole bez wody .
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
No własnie, ja bez wody to robiłem, będę przyciemniał szyby to zobaczymy jak to wyjdzie. Jakieś folie do szyb możecie polecić? Taka co nie będzie się niszczyć od słońca.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości