Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
a ja wczoraj wymieniłem amorki z tyłu firmy kamoka a dziś wyczyściłem nasmarowałem i pomalowałem winde koła zapasowego
VW SHARAN 1,9 TDI 90 KM ROK 1996
SZCZECIN ZAŁOM
Odpowiedz




mam nadzieje hehe
VW SHARAN 1,9 TDI 90 KM ROK 1996
SZCZECIN ZAŁOM
Odpowiedz
walczyłem z rdząAngry
Odpowiedz
Wymieniłem głośnik w tylnej prawej półce. Stary nie grał i był nie kompletny.Smile
Odpowiedz
Założyłem urządzonko powodujące miganie trzeciego światła stopu.
http://www.youtube.com/watch?v=yyWolC_8r...ture=share
Odpowiedz

Dziś byłem na sprawdzeniu klimy po zeszłorocznej naprawie , wszystko jest ok co mnie bardzo cieszy Smile . Został wymieniony czynnik i jeszcze czeka mnie odgrzybienie bo dziś już koleś nie miał czasu Tongue
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz




Wymieniłem czujnik obrotu tylnego lewego koła, wymieniłem koła na letnie, sprawdziłem i przesmarowałem zaciski tył, namierzyłem poduszkę silnika do wymiany, odkurzyłem i umyłem auto Big Grin
Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
Odpowiedz
moze nie sga ale tez vag. W swoim golfie juz z tydzien temu mialemsie zabrac za naprawe bo mocy ubylo. Cos ze sterowaniem suszarka. Wczesniej poprawilem mocowanie króćca pompy vaq i wezyki sprawdzilem. N75 rozebralem i wyczyscilem. Niewiele to dalo. Zmienna geo pracuje ale doprowadzenie podcisnienia na gruche nic nie dawalo. Wyciagnalem dzisiaja gruche z turbiny i normalnie grzechotka. Dobrze ze mam takie elementy w zapasie. Po wymianie zrywa laczki na drugim biegu na rondzie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Obuwie Letnie - czas operacyjny 1.5godziny :-(( kolejka do wulkana Big Grin

Nowe łączniki FEbi - czas operacyjny 20 minut :-)


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
dzisiaj było miejsce na podnośniku u kumpla wiec wziłem swoją leniwą d...e i w końcu założeyłem progi z POpolifta Big Grin

[Obrazek: 125043_IMG_2407_edited.jpg]
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości