Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Galaxowaty został umyty Smile
Odpowiedz




A ja z pomoca usera Gugus w koncu dowiedzialem sie ze moj kabelek do vaga nie zmieni ustawien tylko moze je zczytac i skasowac bledy. Ale wspolnie udalo sie zmienic jezyk na inglisz,wylaczyc airbaga pasazera bo potomek w drodze,i wyszedl termostat do wymiany. Thnx Gugus!
Odpowiedz
Big Grin Dzisiaj chwila walki z wymiana przekaznika 109 umyty zalozone letnie kapcie jutro kolejne zmagania bo Szatan jak zimny nie chce palic pozdrawiam Big Grin
Odpowiedz
Fest pucowanko zrobione: odkurzacz, myjka, zmyte rozpuszczalnikiem kropki ze smoły na drzwiach, pastą tempo kilka małych zmatowień wygładziłem. Prawie się świeci.

No i jeszcze zacząłem naprawę schowka, ale to pochwalę się gdy skończę.

I jeszcze odkręciłem podłokietnik, żeby naprawić lub wymienić.

Czasu mam mało, to próbuję choć małymi krokami doprowadzać samochód do lepszego stanu.
Odpowiedz
Zaciski pomalowane wykładzina wyprana . Jestem zadowolony z dzisiejszych prac pozdro Big GrinBig Grin
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
zamiana z rurki na wąż klimy z przodu do tyłu teraz smiga bez wycieku
Odpowiedz




Jako że zima się skończyła to chlapacze ściągnięte.
Miałem to zrobić przy zakładaniu kół ale nie było wtedy czasu i dopiero teraz się udało.
Przy okazji ściągnięte nadkola i wymyte (wewnątrz i na zewnątrz ) oraz wyczyszczone z błota i liści doły błotników.
Polecam tam zaglądnąć / zaglądać bo często tam siedzi błoto itd. do tego woda i jest nie ciekawie.

I na zakończenie umyty z zewnątrz oraz nałożony dressing na plastiki zewnętrzne.
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
Wczoraj nowy pasek wielorowkowy, dziś założone fotochromowe szyby do tylnych drzwi. Uchylne były założone wcześniej, a tylna jeszcze czeka.
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz
Wymieniony zaworek na filtrze paliwa , naprawiony przycisk w mojej nawi Big Grin
Odpowiedz
Korzystając z ładnej pogody polutowałem dobrze kable od alarmu i wszystko podłączyłem i jest ładnie .Dziś dusza trasa z wygłuszona podłoga i jest duży efekt za małą $$ . Oglądają dziś przód wpadłem na nowy pomysł co do lamp nie wiem czy ktoś malował je w mk I tak jak w mk2 . Jak mnie natchnie kupie farbę i sie za to zabiorę Big Grin
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości