Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Wymieniłem żarówki od podświetlenia podłogi, środkowe w podsufitce i kufra na zielone ledy.
Odpowiedz




Dzisiaj zrobiony przeglad odpukac do wymainy tylko gumy tylnego drazka ale zrobi sie to w wolnej chwili Big Grin
Odpowiedz
(22-03-2014, 22:18)DuczekiOsia napisał(a):
(22-03-2014, 12:44)maciej94 napisał(a): korzystając z okazji ze miałem ściągniętych boczki wkleiłem w drzwi piankę do paneli zawsze ciszej Tongue Mam Jeszcze plan podłogę i klapę bagażnika + dokończyć wszystkie drzwi .
[Obrazek: min_4d4d223e90e65eb579f7ce70e66e06.jpg] Uploaded with fotem.pl



jest różnica???


Znalazłem mega okazje , komplet 5 foteli 2 i 3 rzedu z mk2 za 190zł Big Grin


Już wsadzone Big Grin
powiem ci ze jest może nie taka jak profesjonalna mata wygłuszając ale jest .Ja dałem taka cienką 2 mm ale są grubsze .

SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
Długo się nie nacieszyłem tą taśmą airbag.Angry Dziś rano przed wyjazdem na spota zrobiła psikusa i nie działa.
Odpowiedz
A nie zakładasz ich skręconych na maksa? Jak wymieniałem w audiku, to najpierw delikatnie skręciłem w palcach do oporu, a potem odkręciłem ok. 4 obroty (bo kiera od oporu do oporu ma ok. 3,5, to na skręt w jedną stronę taśma ma jeszcze sporo luzu).
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz
Nie skręcone na maksa, kręciłem w obie strony i wypośrodkowałem żeby taśmy nie uszkodzić.na początku działała ale dziś po powrocie ze spotu podłączyłem kompa i zdjąłem błąd,a efekt jest taki że jak mam koła prosto i kręcę w lewo i zpowrotem to jest ok, ale jak z prostych kół skręcam w prawo to po pół obrotu kierownicą zapala się poduszka. jutro sprawdzę bo może nie łączy wtyczka bo jakoś luźno wchodzi w poduszkę.
Odpowiedz




rozbierz ten element i wymien sama tasiemke. Ludzie tak robia wlasnie kupujac w sklepach elektrycznych te tasmy na metry. Koszt naprawy znikomy bo pare zl. Mozna tez ewentualnie naprawic ta co masz pod warunkiem ze przerwanie jest gdzies po koncach a nie w polowie dlugosci tasmy. Sam tak robilem kilka razy w innych autkach.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
W weekend zreanimowałem mechanizm wycieraczek no już nie miały siły machać.
Odpowiedz
Ruszam w trasę. Przed chwilką usztywniłem wtyczkę w poduszce i na chwilę obecną nie łapie błędu. Zobaczę czy do mojego powrotu się nie sknoci to będzie okSmile.
Odpowiedz
W weekend zreanimowałem mechanizm wycieraczek no już nie miały siły machać.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości