Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Do 1.9 TDI BTB ( 150KM ) oraz do V6 204KM były montowane na tył 294mm tarcze.
EDIT - Kolega wesol ma rację w poście poniżej, teraz sprawdziłem dokładniej i występowały też większe tarcze w późniejszych latach a słabszych silnikach
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz




Nie tak do konca. Slabsze jednostki tez mialy wieksze tarcze w pozniejszych latach. W zasadzie pierwsze jednostki mialy mniejsze uklady hamulcowe.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
piotto0 dokładnie 294 tył zaciski lucas a przód umnie 313 zaciski ATE.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
Może nie dzisiaj jak w temacie ale w zeszłym miesiącu , nie miałem czasu wcześniej tego opisać.
1-wymiana a w zasadzie obicie foteli w szary kolor u tapicera( bardzo ładne wykonanie)
2-nowe obicie z tego samego materiału co fotele na tapicerkę drzwi,słupków,i bagażnika( własna robota)
3-dołożenie zielonych ledów w osłonę klamek drzwi(podświetlenie ala audi)
4-lakierowanie plastików przy klamkach ( ochydnie wyglądały)
5-dołożenie srebrnej listewki pomiędzy tkaniną a skają na wszystkich elementach tapicerki
6-nowe dywaniki z napisem sharan
poniżej kilka zdjęć
                                       
Odpowiedz
(01-03-2014, 20:22)stasio59 napisał(a): no laczki zmienione na letnie przegląd podwozia wahaczy i tudzież podobnych z mechanicznych części ruchomych zero napraw wiec lać i latać zostało jeszcze zrobić polerkę lakieru ale to w najbliższym czasie

nie za wczesnie????u mnie jeszcze są przymrozki i bywa slizgo, a ze jeżdze do pracy a mam kawałek wiec jeszcze poczekam z oponkami,tym bardziej ze brakuje mi jeszcze jednej opony letniej Big GrinBig GrinBig Grin bo mam już trzy Big GrinBig Grin
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
u mnie w piątek rano było jajo na drodze wiec się wstrzymam , a jeszcze musze oponki poszukać
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz




Ja jeszcze też się wstrzymuję z wymianą Smile
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Tez dziś byłem założyć nowe opony na aluski i koleś na wulkanizacji powiedział ze to jeszcze za wcześnie na letnie . Dlatego ja jeszcze na zimówkach mykam a aluski juz gotowe do założenia .
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
Dzisiaj udało mi się umyć Sharana, posprzątać w środku ( odkurzyć, wymyć część tapicerki + nałożyć dressing na plastiki )
Do tego nakleiłem folię przyciemniającą do lamp na kierunkowskazy boczne( wersję "jaśniejszy czarny" ). Jednak na kierunki to za słabo - i prawie w ogóle nie ma różnicy.

Tutaj mała fotka z po myciu a przed suszeniem Big Grin
Wosk nakładany przed zimą ( Meg's #16 wspomagany QD co około 2 mycia ).
[Obrazek: 0VYb0kbl.jpg]

Alusy pomału przygotowuje, tzn udało mi się umyć je wstępnie od środka oraz umyć opony dokładnie.

Teraz pozostaje mi zakupić powłokę do felg ( GYEON Rim ) oraz faktycznie oczyścić felgi ( usuwanie smoły, ew. metalicznych zanieczyszczeń, glinkowanie ).
Po wszystkim jak będą koła gotowe to wlecą na auto - ale również się wstrzymam jeszcze z tyg lub dwa w zależności od pogody.
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
wymienione koło pasowe, wreszcie nastała cisza :-)) ide robić fotorelacje

ps. wymienione xenony z 4300k na 5000K

Poźniej dodam porównanie

H1 Osram
Xenon 4300k
Xenon 5000K
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości