Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Chyba oryginalne, bo w drzwiach z tego co pamiętam też coś takiego było (?)
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




oryginalne
Odpowiedz
tak przedliftowy nie bardzo pasuje do polifta.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Naprawione lewe swiatlo dzienne zatankowany jutro generalne porzadki w srodku Big Grin
Odpowiedz
Oszlifowane ranty na tarczach tył + wymienione klocki tył na EBC Ultimax.

Nowa lampka tablicy rejestracyjnej - ( edit. niestety muszę skasować cenę za lampkę ponieważ z tego co widzę użytkownik "goozik" poczuł się tym faktem bardzo urażony. Jeśli ktoś by chciał również zmienić lampkę i interesuje go cena to musi zadzwonić do ASO - wybaczcie ).
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
Dziś dotarła do mnie dokładka zderzaka od espace III , pierwsze przymiarki dokonane . Jutro powinna być gotowa do montażu Big Grin
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz




U mnie dziś zrobiony przegląd i zamontowane podświetlenie auta na niebiesko z taśmy ledowej którą dostałem od kolegi Reda a w poniedziałek mam wymianę rozrządu
Odpowiedz
Widzę ze dużo osób wymienia rozrządy na wiosnę , mnie tez to czeka części już mam . Teraz murze umówić sie u mechanika i tez wymienic .
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
zostanie mi jeszcze wymiana przewodów hamulcowych są strasznie skorodowane pozdrawiam Huh
Odpowiedz
Kupilem tylne tarcze i klocki.w sklepie sprzedawca pytal jaki mam rozmiar i tu lekka zawiecha..dostepne 268mm i 294mm (chyba). po sprawdzeniu okazalo sie ze 268mm mam.takie pytanie:do czego wieksze tarcze wchodza?domyslam sie ze 4motion i vr6.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości