Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
A ja po prostu go a raczej ją ( Alhambra) umyłem Smile pozdrawiam
Odpowiedz




zapodaj foty
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Wypucowałem, nadkola nawet umyłem Tongue
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Wymiana szyby czołowej :-) Oczywiście grzana :/ 550zł w plecy grunt że nowa Smile
Odpowiedz
Przyszły wreszcie gwinty do sharana i myślałem że wreszcie bedzie można zapodać jakieś ludzkie foty auta a nie takiej wersji na Dakar Cool ...

[Obrazek: mqsh.jpg]

... i pewnie by tak było gdyby Gebels nie wysłał mi gwintów do bmw zamiast sharana Angry

[Obrazek: z0ql.jpg]
Odpowiedz
wymieniłem uszczelniacze pompek Big Grin no i jest ale czeka mnie wymiana wałka i szklanek na dwóch sie wyciera Dodgy ale zrobi sie
Odpowiedz




no na allegro może by i poszły ale komu sie bedzie chciało pokryć koszta przesyłki , do pl to minimum 2000km będzie odemnie Big Grin nic pisze do tego sklepu niech odkręcają Big Grin
Odpowiedz
Zamontowana MFD odkurzony umyty Big Grin
Odpowiedz
ale przeciez one maja ten sam nr to niby czym maja sie roznić te walki?? Czemu jednym sie wycieraja a innym nie. Jelsi sa wadliwe w vw to powiny siadac tylko tu. W skodzie albo audi te walki sie nie wykrzaczają?? Nie odnotowuja tam takich przypadkow??
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Może dlatego się wałki i szklanki przecierają, że SGA troszkę więcej ważą i przez to silnik jest bardziej obciążany. Szczególnie w dolnych zakresach.

A dziś:
- zmieniłem szczotki w dodatkowej pompce na podszybiu - jak zwykle, udało mi się bez wyciągania całej pompki(koszt 3,5zł),
- założyłem nowe mocowania ECU - stare popękały i sobie latało(5zł),
- wyregulowałam wycieraczki i przesmarowałem mechanizmy(0zł),
- zmieniłem sitko na oryginalne Ebera w D5WZ - i już nie ma dymka na postoju(40zł).
Jeszcze pewnie coś jutro wymyślę do zrobienia, np. wymianę łożysk wentylatorka w Eberku.Big Grin
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości