Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Nic nie zrobiłem ponieważ w sklepie wsiąkło łożysko które na dzisiejszy ranek miało być na 100%. Robota odwleczona na jutro Sad
Odpowiedz




Wymieniony wysprzeglik w skrzyni + olej Smilenastepny w kojece czeka DwumasUndecided
Odpowiedz
Wypucowany, zalany pod korek założony box na dach zaraz pakowanie i jutro w drogę na świętaShy
[Obrazek: icon3.png]
[url=http://vag-[...]]
Odpowiedz
wyjęty rozrusznik i zamowione czesci boscha szczotkotrzymacz lozysko slizgowe igiełkowe w glowicy jest ok
Odpowiedz
Z racji porannych problemów z rozruchem przy niskich temperaturach, ustawiony kąt wtrysku (było 000 jest 052Smile i wymienione świece żarowe ( nie grzała ani jedna, aż dziw, że auto zapalało po 5 obrotach rozrusznika przy -5st i do tego z przestawiona pompą-stawiając przy tym zaporę dymną).
Rano próba efektów mojej pracy.
Do tego auto wysprzątane umyte, sprawdzone płyny, wymieniony uszkodzony głośnik itd.

P.S. z rana przy -4 pali na dotyk Smile i nie kopci Smile)
Odpowiedz
Udało mi się wczoraj umyć auto - jako że pogoda całkiem dopisała to parę fotek po umyciu udało się zrobić.
Wosk Meg's #16 - nakładany około 1mc temu trzyma się dzielnie.
Zresztą NW Rain-X nakładana około 1,5mc temu na wszystkie szyby trzyma jak zaraz po nałożeniu w dalszym ciągu.
Fotki kropelek poniżej : D ( Niestety robione telefonem ... więc nie jest idealnie )
[Obrazek: 7dIRn62l.jpg]

[Obrazek: h1muq2Yl.jpg]
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz




Zamontowana głowica po szlifie,wymienione zawory uszczelniacze,wymieniony rozrząd komletny,wymieniony akumulator centra 85Ah, wymieniona guma na przegubie jeszcze zostało do naprawy dogrzewacz i przegub wewnetrzny,reszta za miesąc bo jak na jeden miesąc to za duży wydatekSad
Odpowiedz
Filtr powietrza i kabinowy wymieniony, dodatkowo przesmarowałem dzięki wcześniej zamontowanych kalamitkach sworznie w wycieraczkach Smile
Odpowiedz
Uruchomione uchylne szyby elektryczne.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Wczoraj zrobiłem piecyk u stefano, dzisiaj zbieżność i badanie techniczne. I wymieniłem jeszcze wentyl w kole bo przepuszczał.
2014 SEAT ALHAMBRA SE LUX 2.0 TDI CR 140KM
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości