Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
dziś założyłem oryginalne lampy http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...0#pid42530 . Wymieniłem przeciekający wężyk zwrotny od wtrysków ..SmileTongueBig Grin
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz




Założyłem zimówki, poodkurzałem, wszystkie uszczelki sylikonem i przesmarowane wszystkie wkładki, zawiasy.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Wymieniona świeca w piecyku Big Grinnawoskowany i posprzatany dolewka oliwkiBig Grin
Odpowiedz
No to w wtorek odwiedziłem Pana S w Częstochowie a w zasadzie w Bieżniu Smile oby dwie półosie dostały nowe krzyżaki podpora z nowym wieloklinem dłuższym od fabrycznego poskładane odrazu po powrocie w srode założone zimówki Dunlop m3 przejażdżka i co i efeket WOW mam sharana 2 lata wreszcie pozbyłem sie luzów drgań i innych dziwnych zdarzeń wreszcie ten samochodzik jezdzi jak tego oczekiwałem Smile zabawa z półosiami i podporą kosztowała 1400 zł dziś było mycie zew moze jutro jak bedzie czas jakies odkurzanie i uszczelki itp pora zabezpieczyć bo snieg nadchodzi Smile Miłego weekendu All Smile
Odpowiedz
-Założone nowo pomalowane zimówki
-Umyte i zabezpieczone uszczelki
-Nawoskowany ponownie lakier
-Odkurzone wnętrze
-Trochę ogarnięte elementy gumowe w środku ( umyte dywaniki, pedały )
-Zabezpieczona przednia i tylna szyba + boczne kierowcy i pasażera od środka, środkiem przeciw parowaniu ( 4nano Anti-Fog ). I zero pary od 2 dni na szybach.

Jutro jak się uda zostaną zabezpieczone plastiki na zewnątrz + nałożona niewidzialna wycieraczka na wszystkie szyby.

Fotki felg itd w temacie: http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...7#pid34737
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
jako ze zaswiecil mi sie EPC postanowilem posprawdzac to i owo. Okazalo sie, ze nie mam swiatelek stopu, pogmeralem przy czujniku przy pedale hamulca i znowu jest dobrze Smile

Poza tym zmienilem parametry przelaczania na LPG Smile
Astra wybijała plomby od gleby Tongue
AleHandro zapewnia KOMFORT Smile
Odpowiedz




wymieniłem prawy wkład lusterka - ukradli mi w Wawie
wymieniony lewy halogen - rozbity, albo kamień albo pomagier.
Odpowiedz
(19-11-2013, 20:37)Sigma_74 napisał(a): wymieniłem prawy wkład lusterka - ukradli mi w Wawie
wymieniony lewy halogen - rozbity, albo kamień albo pomagier.

No weź - ale wstyd. Sam wkład lusterka Ci skubnęli? Co za debile takie rzeczy kradną?


Tadam! Kupione i założone zimowe kapciochy Hankook i*cept Evo W310 205/55R16 94H

Na razie nie ma co o nich pisać, bo nie ma zimy. Ładne są.
Odpowiedz
tak wkład, fachowcy, kabelki odpieli, zwineli do lusterka
Odpowiedz
W wawie bieda, w cywilizowanym mieście całe lusterko by skubnęliSmile Tragiczna ta nasza stolica pod każdym względem...
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości