Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Co ja dziś zrobiłem? A prawie pożar Big Grin Chciałem naprawić przełącznik od lusterek (przy zmianie diód coś namotałem) i po kilku przeróbkach test w aucie - dym z włącznika ;/ Odechciało mi się, kupię używkę Big Grin
EDIT:
Już znam przyczynę. Płytka od oświetlenia. Wylutowywałem nowe diody i zlutowałem + i - a odszedłem na chwilkę i zapomniałem to "usunąć" Big Grin
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




dziś demontaż obu półosi i podpory pakowanie do passata i na Czestochowe Smile
Odpowiedz
zmiana kół na zimowe, auto posprzątane i zmierzone napięcie ładowania - regulator do wymiany
Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
Odpowiedz
Zmieniony płyn chłodzący na G12.Oraz zamontowany dogrzewacz.
SHARAN 1,9TDI ASZ HIGHLINE
Odpowiedz
Witam! dzisiaj oprócz głosowania na https://taksowkadomarzen.pl/contest/galeria?video=470 to Szarikowi zafundowałem pediciure czyli rozebrałem doszczętnie hamulce i porządnie wszystko wyczyściłem z rdzy, wypolerowałem i przesmarowałem wszystkie prowadnice zacisków oraz mocowania klocków {się dziadostwo zapiekło bo gumki popękały) heble jak żyleta teraz i zaczęły brać równo wszystkie 4 szt Big Grin czas operacyjny 3 godzinki
nie ma rzeczy nie do naprawienia, są tylko niekompetentni "fachowcy" CoolIdea
Odpowiedz
Umyty cały Sharan - nałożony dressing na opony +Meg's UQW ( wosk w spray'u ) aby wzmocnić "twardy" wosk na aucie.

Skończone malowanie gumą alufelg zimowych + znaczków ( więcej w temacie http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=4579 )

I przy okazji fotka po myciu Smile
[Obrazek: Kp5l1yDl.jpg]
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz




(11-11-2013, 21:07)piotto0 napisał(a): Umyty cały Sharan - nałożony dressing na opony +Meg's UQW ( wosk w spray'u ) aby wzmocnić "twardy" wosk na aucie.

Skończone malowanie gumą alufelg zimowych + znaczków ( więcej w temacie http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=4579 )

I przy okazji fotka po myciu Smile
[Obrazek: Kp5l1yDl.jpg]

Błyszczy jak psu jajca

Wymieniona pompa wody, uszczelka pokrywy zaworów, zawór odmy , wężę podciśnienia,pasek wielorowkowy bosch



(11-11-2013, 11:39)sharan2004 napisał(a): Zmieniony płyn chłodzący na G12.Oraz zamontowany dogrzewacz.
Głupie pytanie , czym on się różni od Borygo? bo ja zalałem układ różowym Borygo
Odpowiedz
Ponoc Vw tylko na G12 tak mi powiedzieli SmileUmyty zakupiony wosk i jutro ogien zeby sie blyszczal na zime pozdrawiam Big Grin
Odpowiedz
w koncu pozbylem sie drgań w sharanczy. Wymienione lozysko podpory. Auto smiga jak po szynie a ja od zmyslow odchodzilem i walczylem z polosiami i przegubami.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Koła zimowe wywiezione do wyważenia, wyciągnięta prawa lampa i tymczasowe sklejenie (zaczepy lustra się połamaly po uderzeniu dzika, wczoraj objawiło się to nisko świecącą lampą) - trzeba kupić używkę. Druga sprawa polecam wyciągnąć szkła (na spinkach) i przetrzeć z dwóch stron, jak założyłem tą wyczyszczoną to różnicę widać jak się patrzy.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości