Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Ja te już dawałem do pospawania tą rurkę, na razie trzyma ale... auto więcej stoi niż jeździ hehe
Odpowiedz




Wymienilem pokretlo, regulator grzania foltela bo grzal mi caly czas na maxa niezaleznie jak ustawilem czy 1 czy 5. Oraz jeszcze zamontowalem silniczek od obiegu wewn/zewn ale tylko tak by symulowal prace i panel klimatonika juz nie migal.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Wymienione laczniki stabilizatora przod +koncowka drazka lewa a jutro zbieznosc w celu upewnienia sie i przygotowania fury przed zima Smile
Odpowiedz
Dzisiaj z rana wymiana Sprzegla alternatora oraz demontarz pieca teraz ladnie i miękko do paczki i do Stefano na kuracje powiem ze mialem ubaw przy demontarzu pieca z uwagi na plyn ktory uciekal a to z winy moich slabych zaciskow na wezach Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Tak z ciekawości. Jaki koszt wysyłki wyszedł?
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
SmileScappy mam dobrego kolesia kuriera i co bym nie wysylal doslownie do max 250kg to place 20zl ot taki ukladzik jutro z rana paczka frunie pozdrawiamBig Grin
Odpowiedz




Wymieniłem termostat, bo zimne dni zatrzymywały wskazówkę na literce N. Do tego zmieniłem tylne sprężyny na niższe, podobnie jak amortyzatory - olejowe na krótsze gazowe. Pierwsza jazda nie wykazała większych różnic, za to tył powędrował 5 cm w dół.

I wygląda tak:

[Obrazek: gq2h.jpg]
a wyglądał:
[Obrazek: 2ffr.jpg]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz
Zamontowane po regeneracji w Motomax'e obie półosie i podpora.
VW SHARAN 1.9TDI 130KM (HIGHLINE)
FIAT GRANDE PUNTO 1.3MultiJet16v 90KM (EMOTION)
www.profima.pl
Odpowiedz
pompa paliwa nowa
Odpowiedz
(04-10-2013, 23:37)marqss napisał(a): Zamontowane po regeneracji w Motomax'e obie półosie i podpora.

Motomax nie regeneruje polosi oni je robia od nowa. Zreszta na forum juz sie jeden sparzył na ich robocie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości