Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
a weź to teraz odklej, pójdzie z lakierem?
Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
Odpowiedz




A ja też ostatnio robiłem trochę zakupów w ASO. Dźwigienki pochylenia z tyłu oparcia foteli tylnych, 32 zł/szt. Wg. mnie jest to przegięcie aby takie drobiazgi tyle kosztowały. Ja musiałem zamówić dwie, bo u mnie w dwóch fotelach drugiego rzędu nie było i podczas składania tych z 3-ego rzędu można było podrzeć sobie tapicerkę o wystające druty.

Wie ktoś czy spryskiwacze lamp występują jako jeden element czy można zakupić samą głowiczkę, dysze. U mnie się zapiekła i nie psika.
Odpowiedz
(01-09-2013, 14:22)Sharuś napisał(a): Wymieniłem na nowe wygłuszenie Maski, i mikrogume na silniku. Rzeczy z ASO.

A ile wołają w ASO za wygłuszenie maski, bo mi się ostatnio kuny dorwały.Angry A takie było ładne, jak noweSad
VW SHARAN 1.9TDI 130KM (HIGHLINE)
FIAT GRANDE PUNTO 1.3MultiJet16v 90KM (EMOTION)
www.profima.pl
Odpowiedz
a za mikrogumowe na silnik ile dawałeś?
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
wymienilem klocki hamulcowe tylne. Oczewiscie musialem wyspawac sobie przyrząd do wciskania tloczków.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
delikatna polerka lakieru i sprzątanko w środeczku Smile
Odpowiedz




marqss i marcyb3 nie pytajcie nawet.. nie pamiętam dokładnie, bo fakturę gdzieś zapodziałem ale za dwie rzeczy kolo 500zł !!! ;O mikroguma droższa od wygłuszenia..
VW SHARAN 1.9 TDI 136KUCY. 2001r
VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION 2.0 140KUCY. 2013r
Odpowiedz
Światełka do jazdy dziennej założone.Big Grin W poprzednim miałem,więc teraz ciągle sie zapominałem i jeździłem bezSmile
Odpowiedz
Wymieniona oprawka W5W od podświetlania licznika od 120 teraz znowu pełną szprycą świeci licznik Smile
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
Wymienione drzwi.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości