Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
byłem napełnić klimatyzacje ale okazało się nie szczelna do wymiany chłodnica klimatyzacji i czujnik ciśnienia kupiłem już te części używane z gwarancją za 70 zł
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz




(25-05-2013, 10:58)Czerwony napisał(a): Świetnie te dywaniki Ci wyszły na zdjęciu... Big Grin

A tak poważniej: to felgi są (na to wygląda) czy dekle? Wygląda dobrze.

Felgi Ori Sharan Big Grin
Zdjęcia środka wrzuce wkrótce w dział "Nasze złomy" Big Grin

Vw Transporter Long 1992' 2.4D Heart
Vw Sharan Family 1999' 1.9TDII Heart

Dzikie laski, sex do rana - to nie dla mnie, mam Sharana
Odpowiedz
Umyłem brudasa Big Grin
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
przerobilem gniazda lamp ori soczewek na stare gniazda Smile pomalowane obudowy lusterek jutro zderzak do przygotowywania do malowania Smile jeszcze pare dni i polerka calosci Smile
Odpowiedz
Założyłem w końcu ten nieszczęsny przegub zewnętrzny oraz wymieniłem tłumik środkowy.
Odpowiedz
Nie dzisiaj, lecz wczoraj dokonałem wyczynu: wyjąłem żarówkę pozycyjną - prawy przód. Dojście jest niewiele lepsze niż gdyby przez rurę wydechową to robić...

Na razie to jest połowa szczęścia, bo okazało się, że nie mam takiego zapasu, więc operację dokończę wkrótce. Jak już dokonam całego dzieła, to może opiszę mój sposób, bo skurczybycko niewygodne to jest.

Czy w Sharanie / Alhambrze też się do pozycji dochodzi przez "lufcik" w nadkolu?
Odpowiedz




(30-05-2013, 17:19)Czerwony napisał(a): Czy w Sharanie / Alhambrze też się do pozycji dochodzi przez "lufcik" w nadkolu?

Tak, na szczęście dopiero po 2000 roku Big Grin
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
W końcu pomalowałem grilla (był srebrny), obudowę lusterka (była czarna) i dokładkę zderzaka Zender (była niebieska). Do kompletu poprawki pod maską. I w końcu mogę składać auto.

[Obrazek: 89730994.jpg]

[Obrazek: 1006893o.jpg]

[Obrazek: 1006896z.jpg]

Teraz jeszcze pomalować zderzak (nie ma pośpiechu, bo jest czerwony Wink ) i wypolerować auto.
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz
A czemu druga obudowa czarna? Smile

A ja właśnie dalej walczę z polerką, jutro zrobię fotki jak wyszło pod klamką, bo tam było najciekawiej Wink
EDIT:

Na razie nie wrzucę, bo się rozchorowałem i nie mam nawet ochoty z łóżka wyjść.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Bo jeszcze nie założyłem Wink
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości