Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
zmienilem przegub wewenetrzny na ten od audi. Wszystko pasuje bo sa one takie same. Luzy na starym wystepuja w zasadzie na krzyżaku a wlasciwie miedyz kryzakiem a satelitami ( tymi rolkami). Wyrabiaja sie powierzchnie na krzyzaku. Pewnie tez i odrobina luzu sie robi takze na kielichu przegubu bo tam pracuja satelity ale nie tu lezy głóny problem jak sie okazuje.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Sa dokladnie te same co ten ori z sharana wymontowałem. Niczym sie nie roznia mimo ze nr sa inne. Co montowales dokladnie bo raczej z GKN'a nie jest nic dostepne co?? A i z audi tak jak bylo podawane na forum sa z automatu audi A6 A8 silniki 3.0 4.2 i cos tam jeszcze ale te same sa tez i w A4 i zdaje sie A6 w 1.8T.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Ponoc nie ma w zamienniku dobrych przegubów. Mialem brac swego czasu na sprobowanie "harta" ale zrezygnowalem. Istotny jest luz na tym krzyzaku ( na jego odnogach trzech) z tymi satelitami. Tam sie tworzy luz. Oczewiscie nowe moga nie miec tego luzu ale pytanie co sie dzieje po pewnym dystansie przejechanym zwlaszcza pod obciazeniem duzym.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Przejrzałem instalację od dogrzewacza, podłączyłem gsm'a do załączania jako postojowe i jeszcze kilka elektrycznych udogodnieńSmile
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz
Zalany do pełna, a coSmile
Odpowiedz
Wczoraj wymieniłem olej i filtry, zatankowany pod korek Smile
Odpowiedz




Co prawda nie dziś, ale kilka dni temu wymiana wszystkich filterków i oliwy Smile
Odpowiedz
Dwa dni temu założone nowe radyjko, udało się zamienić u kolegi, który sprzedawał auto Big Grin także na pokładzie jest radio LG LAC3810R w brew pozorom całkiem sympatyczne, podświetlenie idealne pod vw zielone nie odbiegające od oryginalnego Wink także mam już dopasowane radyjko póki co Wink

[Obrazek: imag1115.th.jpg] [Obrazek: imag1118.th.jpg]
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
Dzisiaj, pojechałem sobie zrobić klime, bo nic nie chłodziła na climatronicu na 18stopniach.. Ciśnienie w układzie było.. Okazało się ,że miałem 175g współczynnika, a powinno być 950g... Odpaliłem auto, na zimnym silniku.. i w sekundzie jest mroźne powietrze,a jak dałem na 29 stopni to odrazu gorące pomimo zimnego silnika.. Już nie będę w zimie marzł .. I później ją odgrzybiłem.. W sumie operacja kosztowała 130zł .;D Jestem MEGA ZADOWOLONY ! ;]
VW SHARAN 1.9 TDI 136KUCY. 2001r
VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION 2.0 140KUCY. 2013r
Odpowiedz
Wymieniony regulator napięcia
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości