Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Zapodałem alufelgi na Sharana Big Grin
Odpaliłem tempomat
Wymieniłem łacznik stabilizatora w lewym kole
A teraz pora na T4, ide zmienić koła na letnie, mycie i sprzątanie środka ;D
Vw Transporter Long 1992' 2.4D Heart
Vw Sharan Family 1999' 1.9TDII Heart

Dzikie laski, sex do rana - to nie dla mnie, mam Sharana
Odpowiedz




Wymienione linki ręcznego od razu rozruszalem zaciski teraz doslownie MalinaBig Grin
Odpowiedz
Założona tapicerka lewych drzwi (temat lusterek zamknięty), wymieniony spryskiwacz prawy.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
(18-04-2013, 22:08)stasio59 napisał(a): no to Ja dzisiaj zawziąłem się, i wyczyściłem kolektor ssący i egr, no było sporo nagaru w kolektorze , ale dobre środki i puściło w mig , a najlepszy numer odwaliłem, wsio poskręcane osłony pozakładane , i rozruch a tu zonk , pisk jak cholera, tak jak by blacha ocierała o koło zamachowe, i dawaj wsio wyciągać od nowa , sprawdzam wszystkie śruby a tu kuna dwie nakrętki , nie dokręcone a to za winą wnuczki , bo do dziadka do garażu przyszła i się troszkę pobawić sie chciała, a Ja całkiem zapomniałem o tych nakrętkach no ale wszystko gra, pięknie chodzi no i ma lepszego kopa ,wsio czyste , gładkie i bez nagaru ,

Polecam zaślepić/wywalić EGR mam zaślepki porządne zrobione do tego typu zabaw Wink

[Obrazek: zalepkiegr.th.jpg]
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
(19-04-2013, 08:26)__ArroW__ napisał(a): Polecam zaślepić/wywalić EGR mam zaślepki porządne zrobione do tego typu zabaw Wink

[Obrazek: zalepkiegr.th.jpg]
Widziałem to zamontowane i jedyne co było nie tak to wywalało błąd na desce i nie szło tego zlikwidować.
był Sharan 2.8 lpg 4x4 2001
jest rrrumsterrr
do pracy jumper
Odpowiedz
Wymieniona tulejka gumowa mimosrodowa wahacza tyl.
Wita Rafal
Sharan 2006 AUY
Bylo 118 kucy jest 142 po malym lajcie
Byl standard wizualny ale idzie ku lepszemu Big Grin
Odpowiedz




Kupiony Motul 6100 Synergie+ 10W40 + płukanka Valvoline + filtr Mann Smile jutro wymiana
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
Dzisiaj Szatan dostal letnie klapki Pirelki 215/55/16 97W no i nie dlugo wymiana oliwki teraz mam Castrola a spróbuje Liqui moly zobaczymy jak bedzieBig Grin
Odpowiedz
Pomalowalem bok lewa strona jeden krok bliżej końca remontu
Odpowiedz
Dzisiaj zeszlifowane ranty z tarcz przednich + pomalowane tarcze + "osłonka" za tarczą pomalowana - bo przyrdzewiała była. Zacisk cały wyczyszczony / wyszlifowany i przygotowany na malowanie - ale to za tydzień bo dzisiaj nie dawno do domu wróciłem od rana.
Przed:
[Obrazek: rvokNVQl.jpg]
Po:
[Obrazek: v0d5TDzl.jpg]
[Obrazek: PtCjNwdl.jpg]
Dlaczego warto było zeszlifować ranty ...:
[Obrazek: NXMt5eTl.jpg]

Kwestia tygodni i by się zapaliła kontrolka że klocki do wymiany, a klocka jeszcze:
[Obrazek: qFIeck4l.jpg]
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości