Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Umyty i wyspratany. W koncu.
Wita Rafal
Sharan 2006 AUY
Bylo 118 kucy jest 142 po malym lajcie
Byl standard wizualny ale idzie ku lepszemu Big Grin
Odpowiedz




Zamontowane prawe lusterko od polifta, jednak kabla od kierunku nie podłączyłem bo coś się na padanie zbiera. Pierwsze wrażenia? To co przylega do drzwi jest szersze w nowych lustrach.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
No i podłączone lusterko, włożona zaślepka w miejsce starego kierunku. Poprawiony przełącznik szyby w drzwiach pasażera (nie było jednej sprężynki i nie odskakiwał).
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Zrobiony przegląd w T4
Umyte i odkurzone Sharan i T4 Big Grin
Vw Transporter Long 1992' 2.4D Heart
Vw Sharan Family 1999' 1.9TDII Heart

Dzikie laski, sex do rana - to nie dla mnie, mam Sharana
Odpowiedz
panowie dziś otrzymałem przesyłke z plastikiem tym pod lampe na tył bo przy rozbiórce auta pekła mi lewa strona a ze już to kiedyś naprawiałem a robie wszystko na cacy chciałem nowe całe nie klejone szpachlowane Smile nowe w sensie używane ale całe Smile przyszło to dziś a ze do garażu mam daleko niemoge sprawdzić z tamtym rozmiarów ale czy sharana i galaxy oby dwa po 2000 roku mają taki sam plastik ? bo mi się wydaje ale chyba z galaxy ma inaczej odgięcie a ten właśnie przyszedł z galaxy
Odpowiedz
witam ja pozakładałem obrysowki pomarańczowe przód, tył i postojowki w halogeny p.mgielne wyglada dobrze ale o postojowki ponoc sie wladza czepia raz sie juz czepił choć do teraz nie wiem o co mu chodzilo he he
Odpowiedz




Umyty i nowe gumki Dunlopa na alu. Witaj wiosno!
Odpowiedz
Wymieniony wreszcie czujnik ciśnienia atmosferycznego, już tak nie kopci i nie łapie błędów Big Grin
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
oponki letnie , umyty , odkurzony
Odpowiedz
Wymieniona turbina
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości