Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
może nie zrobiłem
ale odkryłem
ZĘ MAM GRZANE PRZEDNIE LUSTERKA
czad, niewiedziałem
ale cenne odkrycie po prawie 2 latach jeżdzenia Wink
Odpowiedz




Zatankowane do pełna. O dziwo doprowadziłam do stanu zapalenia się rezerwy już 2 raz... A obiecywałam sobie brak jazdy na rezerwie Tongue
Odpowiedz
ja dzisiaj po zapaleniu się rezerwy zrobiłem 30km i zatankowałem po korek weszło 79,5 litraSmile
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
na moje oko, to jakby różne baki były... do mnie na oparach, pod sam korek wchodzi 65l - było o odpowietrzeniach itp, ale jak lejemy normalnie i różnica 15L to wątpię żeby to była tylko kwestia odpowietrzenia.
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz
moze masz to odpowietrzenie jak w golfach 5 itp autach. JEst w baku w tej rurze wlewowej na dole. W starszych jest na bank tu u gory przy samym wlewie.Sporo osob usuwa to odpowietrzenie w golfach bo sa problemy z tym a poza tym lepiej jak wejdzie wiecej paliwa co nie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
ja cały czas trzymałem odpowietrznik po pierwszym odbiciu pistoletu i weszło jeszcze prawie 15 litrów
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz




(03-04-2013, 20:54)sharan2004 napisał(a): Wymieniony alternator na nowy,autko wysprzątane koła letnie założone. Można zacząć sezon letniSmile

Pozazdrościć, mój dalej w zaspie stoi Angel
Vw Transporter Long 1992' 2.4D Heart
Vw Sharan Family 1999' 1.9TDII Heart

Dzikie laski, sex do rana - to nie dla mnie, mam Sharana
Odpowiedz
A ja dziś zauważyłem, że ktoś inny stał się szczęśliwym posiadaczem mojej lewej kratki ze zderzaka.
A propos gdzie można dostać coś takiego w dobrej cenie?
Odpowiedz
Allegro, hurtownie mot. Podjedź do intercarsu, albo AD jeśli masz gdzieś w okolicy. Albo na szrocie często za grosze można dostać.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Najprawdopodobniej szroty, bo ceny z allegro powalają. A żeby było ciekawiej, to o ramki do Sharana jest dużo łatwiej niż do Alhambry. A może założyć z Sharana, tylko ciekawe czy pasują... stylistycznie.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości