Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
bez pukania ja tam lubię popukaćCool
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




zamontowałem osłonkę zapięcia pasa bezpieczeństwa w foteliku zintegrowanym i nasmarowałem mechanizm zwijania pasa

[Obrazek: osonai.jpg]

Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
Odpowiedz
Jak wymieniłem klamkę z wkładką, przednie lewe drzwi, ale i tak jak otwieram drzwi z kluczyka klapka baku się nie otwiera, i nie wiem co jest.
Odpowiedz
Wymienione laczniki stabilizatora przod od razu lepiejBig Grin
Odpowiedz
Wczoraj wymieniłem dwa tylnie czujniki abs,jazda stała się bardziej bezpieczna.!
Odpowiedz
Wsiadam dziś rano do sharika, odpalam i włączam wycieraczki. Prawa w ogóle nie ruszyła, okazało się, że zerwały sie wszystkie "ząbki". Trzeba kupić ramię i mechanizm nowySad Jak na razie dokręcilem mocno śrubę z podkładką spręzynową i działa ale ciekawe jak będzie w deszcze mocnym...
Odpowiedz




A ja naładowałem akumulator bo tak często użytkowałem Szarika, że aż się rozładował Big Grin
Odpowiedz
dziś w moim sharaniku wymieniłem podświetlenie wnętrza na ledy wszystkie żarówki. Efekt fajny Smile
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
Dzisiaj przy sprzyjających warunkach atmosferycznych zmobilizowałem się i porządnie polutowałem przełamaną wiązkę przewodów tylnej klapy bo poprzednik zrobił to bardzo nieudolnie i po kolei zanikały światła p. mgłowe, wycieraczka , 3 stop a na koniec stycznik zamka przez co musiałem otwierać klapę kluczem teraz wszystko porządnie polutowane i zabezpieczone koszulkami termo no i wszystko działa jak należy czas pracy ok 1 godzinka
nie ma rzeczy nie do naprawienia, są tylko niekompetentni "fachowcy" CoolIdea
Odpowiedz
wczoraj wymieniony kpl rozrząd , olej , filtry.
ciekawostka.
korek spustowy był zakręcony na konopiach-zerwany gwint.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości