Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
W sobotę tj 26.05 dostało moje wozidło nowa chłodnice wody i nowy płyn.
Odpowiedz




Wczoraj tj.31.05 spraw sprawdziłem szczelność układu klimatyzacji i nabiłem klimę czynnikiem i działa Smile Co istotne zreanimowałem ten układ po dwóch sezonach bez klimy.
Odpowiedz
mi sie nudziło i zrobiłem takie coś









Załączone pliki Miniatury
   
Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
Odpowiedz
No RAFFEN całkiem ciekawy projekcik!!!!
nie ma rzeczy nie do naprawienia, są tylko niekompetentni "fachowcy" CoolIdea
Odpowiedz
no a ja np. wymieniłem sobie dzisiaj lewą przednią lampę bo stara uległą uszkodzeniu Smile
Odpowiedz
wymieniłem łożysko przód, i uszczelkę pod pokrywą zaworów - 400zł.
(01-06-2012, 13:32)woody napisał(a): ...sprawdziłem szczelność układu klimatyzacji i nabiłem klimę czynnikiem ...
to kolego podziel sie informacja tutaj... co i jak robili, za ile ???...
sam się przymierzam, poczytam chętnie, porównam jak to miałoby być zrobione w moim serwisie Wink
SHARAN 1,9 TDI 115 KM 2001
"poczytaj mi mamo"... o SGA
Odpowiedz




Mojemu dziś połatałem przewody w klapie bagażnika, i co najważniejsze - otrzymał na nią nową, lśniącą naklejkę forumową Smile
SHARAN 1.9 TDI 115KM 2002

www.luxtoner.pl - tonery, tusze i serwis drukarek - WARSZAWA

Odpowiedz
Może nie mam sharana , ale w swojej alhambrze w zeszłym tygodniu 11.07.12 wymieniłem tarcze i klocki hamulcowe. W tym tygodniu mam zamiar wyprać siedzenia(drugi rząd gdzie podróżowały dzieci) bo po wakacyjnym wyjeździe wyglądają strasznie
Odpowiedz
A ja w swoim pomalowalem dach czarnym akrylem z audi q7 bo malowałem wcześniej czarna perla i clar w macie ale strasznie wyszło po polerce odziwo maska klapa i zderzak środek wyszły elegancko z clarem matowym tao na dachu porażka wiec olałem perle ma być czarne noi jest reszta sharana szara pozdrawiam
Odpowiedz
Hmm. Dzis a wlasciwie od wczoraj wieczora zaatakowalem wymiane popychaczy hydraulicznych. Pisalem juz kiedys ze mi lekko poklepuje co slychac na jalowych. Troszke roboty jest ale spokojnie to wykonalem w pół dnia. Po wymianie nastała cisza. Koszt popychaczy do PD'ka 304 zl.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości