Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
#91
a ja zamowiłem sobie pranie tapicerki całego sharika . I umowiłem sie na przyciemnienie szybek Smile Wszystkie ostatnie szyby na 100% Smile Do tego dziś założylem białą felge ale wymienie chyba na czarną .I dzis polowalem na tlumniczek pojektzwo ale nic nie ma ;(
Zamienię OPLA OMEGĘ 2.0 16v 136km LPG na Mniejszy samochód typu bmw e36 ,opel astra,vectra lub jakis inny konieczne gaz !!!
Odpowiedz




#92
Siemka! Kolejny upgrade w szariku lub jak kto woli przywracanie do stanu fabrycznego, a mianowicie nowe ori radyjko GammaV z kodem kupione na giełdzie elektronicznej za grosze.Oczywiście nie obyło się bez poprawek instalacji bo jakiś jełop wypierdzielił 2 piny z kostki i je odciął więc przebieżka po kumplach i nowe piny trafiły na swoje miejsca. Radyjko śmiga aż miło i to po fabrycznemu co mi bardzo odpowiada.
Odpowiedz
#93
Sharik odkurzony umyty i wypolerowany Smile
Wkrótce dostanie nowego grilla Smile
Zamienię OPLA OMEGĘ 2.0 16v 136km LPG na Mniejszy samochód typu bmw e36 ,opel astra,vectra lub jakis inny konieczne gaz !!!
Odpowiedz
#94
Mój Sharik doczekał się wreszcie regeneracji zatartych sworzni wycieraczek.
VW Sharan Family
2003 r.
1.9TDI AUY
Odpowiedz
#95
Angry Dostałem bardzo drogą pocztówkę z ,,wakacji " Confused z ładnym zdjęciem sharana (uwaga na fotoradary we Włoszech przesyłają mandaty do PL )
[Obrazek: icon3.png]
[url=http://vag-[...]]
Odpowiedz
#96
Szarańcza zrobiona !!! Smile)
Wszystkie plastikowe elementy układu chłodzenia wymienione Wink
wężyki podciśnień powymieniane Big Grin
Silnik dostał drugiego życia Smile
Odkąd go kupiłem jeszcze tak pięknie i równiutko nie chodził!!!
Jeszcze tylko nabić klimę i pełnia szczęścia Big Grin
Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do samodzielnego dłubania.
Nikt od nas dokładniej tego nie zrobi !!!
MARCVS
Odpowiedz




#97
Ja zakupiłem do swojego:
-łącznik stabilizatora,
-tuleje metalowo-gumowe wahacza,
-gumy stabilizatora,
jeszcze tylko tuleje tylne(przy których będzie dużo roboty) i gumy tylniego stabilizatora.Na razie w zawiasie chyba wystarczy.
Odpowiedz
#98
ja za rozrząd dokładnie dałem 599 zł z allegro z firmy z śląska wszystko górne półki ina/ruville gdzie pytałem w sklepie moto to krzyczeli własnie po 1500 zł wystarczyło zasiąsc za kompem i po sprawie Smile teraz czeka mnie zmiana tylnich sprężyn bo juz jeden zwój sie urwał i lekko wisi auto na lewej stronie strach jezdzic takze byle do 15 tego ;p i wtedy pewnie 16 napisze tutaj ze zmienione Smile gdyby nie to ze zmieniłem dzis z tyłu tarcze i klocki to bym niezauważył tarcze nacinane wiercone wentylowane + klocki TRW komplet 319 zł noi dzis wreszcie po udrękach z instalacja w tylnej klapie porządek nastał zmieniłem silniczek wycieraczki na używke ori i wreszcie mam tylnia wycieraczke Smile sprawną Smile Pozdrawiam Forumowiczów Smile
Odpowiedz
#99
A ja umyłem i wyglinkowałem całego galaxego, jeszcze polerka i będzie miodzio.

Dodatkowo kilka zabezpieczeń, bo ruda była i jest gitara.
Ford Galaxy MKII 1.9 TDI
Odpowiedz
A ja dzisiaj wymieniłem taśmę poduszki kierowcy i założyłem nowy felunek
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości