Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
#81
600zł to naprawdę dobra cena .. za za wszystko dałem 2000tys kiedyś pokaże w załączniku paragon zabaczycie czy warto było...
a i wczoraj jak co 15 000tys km zmieniłem olej na ja zwykle MOTUL SPECIFIC 505.01 5W40 , filtry.


Ps. Kupię ramkę od konsoli głównej
Odpowiedz




#82
Daneczek76 ropa w toscani jest po 1.78 ale to poza autostradą na autostradzie dochodzi do 1.9 .Powiedz w jaki rejon jedziesz to ci sprawdze dokładnie bo tu między województwami czasami są różnice 0.2 euro na litrze
[Obrazek: icon3.png]
[url=http://vag-[...]]
Odpowiedz
#83
Witam! A więc i ja się pochwalę co zdziałałem w swoim szariku, może nie dzisiaj ale w ostatnich dniach. pierwsze po zakupie to diagnostyka i usunięcie błędów (sporo było) na szczęscie zostało kilka mało istotnych (parktronic,clima) ale to pierdółki elektryczne do poprawienia. Ale do rzeczy: 1 światło stop ponoć nienaprawialne wg książek a jednak jakiś łoś myślał że kable i podłączył na krótko do lampy kable wywaliłem a w światełku padła jedna dioda IN4007 po wym. wszystko piękne świeci,
2 naprawa regulacji świateł na razie jestem w połowie lewe naprawione a prawe czeka na nowy moduł silniczka bo wybuchł układ scalony a nie mam takowego więc czekam na kpl.silniczek z elektroniką.
3 naprawa dogrzewacza ale trzeba nową wyściółkę palnika bo stara ma alibi prawie jej niema więc na razie deaktywowane co by nic nie uwalić więcej.
A dzisiaj wypad po (nowy) kpl kapci na staluchach, a przy okazji rodzinna wycieczka krajoznawcza do Złotoryi.
Odpowiedz
#84
Motgumowe wycieraczki i to w sklepie kupione! 74 plus paliwo na 10 km. Info dla chcących kupić-adresy przedstawicieli regionalnych są na stronie motguma..
Odpowiedz
#85
Wymieniłem żarówki H4 na Philips premium + 30%.
A jutro wymiana 2 łączników przód, gum stabilizatora, tulei na wahaczach i przewody hamulcowe tył + wymiana płynu.
A mówiono mi że VW się nie psują i nic w nich się nie zużywa Wink
A tak na poważnie to w pół roku w szarika wsadziłem tyle co w 406 przez 5 lat Sad
Sharan ADY 2.0 + LPG
Peugeot 406 - ukochane auto
Kiedy każdy pomysł zaczyna wydawać Ci się genialny - dopij wódkę i idź spać
Odpowiedz
#86
Nie przesadzaj kolego w samochodzie musi się coś popsuć Smile
Ja w sharika włożyłem okolo 7 tys i jezdze juz 5 lat tylko wymieniam olej sprawdzam wsystkie plyny i nic po za tym wlewam i jezdze Smile
A żaróweczki dużo lepiej świecą ?
Zamienię OPLA OMEGĘ 2.0 16v 136km LPG na Mniejszy samochód typu bmw e36 ,opel astra,vectra lub jakis inny konieczne gaz !!!
Odpowiedz




#87
Heh no cóż, jak już wszystko powymieniam to i może tez tylko będę lał i jeździł.
A co do żarówek, tak świecą lepiej, ale to może tylko moja subiektywna ocena. Ale jakość/cena jest bezkonkurencyjna 11 zł/szt.

No cóż doszedł jeszcze sworzeń wahacza Sad
Sharan ADY 2.0 + LPG
Peugeot 406 - ukochane auto
Kiedy każdy pomysł zaczyna wydawać Ci się genialny - dopij wódkę i idź spać
Odpowiedz
#88
Panowie i panie:
Każda zainwestowana złotówka w samochód ,jest dobrze zainwestowaną złotówkąSmile
Mój wczoraj dostał nowe filtry powietrza i p.pyłkowy, nowa strumienice i sondę lambda, a ze dwa tygodnie wcześniej nowe letnie kapcie ,tarcze i klocki przód, oraz łożyska tył.
Pozdro.
Odpowiedz
#89
Kolega Motorek4612 Dobrze mówi Smile Jeśli będziesz regularnie wymieniał części to samochodem można jeżdzić całe życie Smile
Zamienię OPLA OMEGĘ 2.0 16v 136km LPG na Mniejszy samochód typu bmw e36 ,opel astra,vectra lub jakis inny konieczne gaz !!!
Odpowiedz
#90
Witka!!! dotarł dzisiaj silniczek lampy więc szybka operacja na prawym oku i wszystko pięknie śmiga czas pracy 15 min z regulacją hihi. a kapcie poszły do przekładki
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości