Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
#51
wymontowałem zmieniarkę w celu naprawy lasera
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz




#52
Kolego gdzie sie w szariku znajduje zmieniarka ?mam go 4 lata ale nie kombinowalem bo tylko radyjko chce zmaontowac na plytki Wink
Zamienię OPLA OMEGĘ 2.0 16v 136km LPG na Mniejszy samochód typu bmw e36 ,opel astra,vectra lub jakis inny konieczne gaz !!!
Odpowiedz
#53
ja mam dołożoną z tyłu po prawej części w otwieranym schowku bocznym, dziś dodatkowo odebrany twardy dowód..
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
#54
zmieniarka jest montowana albo w tylnym schowku po prawej stronie jak pisze kolega
   
lub pod radiem i wtedy jest to takie coś.ale radio wtedy musi byc 1DIN
   
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#55
Wczoraj założyłem nowiutkie wycieraczki firmy MOTGUM bardzo fajnie zbierają wode,przydadzą sie na wiosenne deszcze.zamówione przez allegro,cena 77zł,z przesyłką,czas realizacji zamowienia3,dni.p
Odpowiedz
#56
A koledzy ile kosztuje taka zmieniarka ? Ta pierwsza na zdjęciu czarna ? Wink
Zamienię OPLA OMEGĘ 2.0 16v 136km LPG na Mniejszy samochód typu bmw e36 ,opel astra,vectra lub jakis inny konieczne gaz !!!
Odpowiedz




#57
około 200 zł z magazynkiem można znaleźć tylko trzeba zwrócić czy sprzedawca sprzedaje z magazynkiem. Oczywiście wtyczka prostokątna.
TU masz aukcje przykładową.

Do tego kabel do zmieniarki i tu w zależności od radia możesz go zakupić lub zrobić samemu instrukcja w dziale Car Audio.

Do tego stelaż do montażu 50 zł TU klick
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#58
(28-02-2012, 15:59)daneczek76 napisał(a): około 200 zł z magazynkiem można znaleźć tylko trzeba zwrócić czy sprzedawca sprzedaje z magazynkiem. Oczywiście wtyczka prostokątna.
TU masz aukcje przykładową.

Do tego kabel do zmieniarki i tu w zależności od radia możesz go zakupić lub zrobić samemu instrukcja w dziale Car Audio.

Do tego stelaż do montażu 50 zł TU klick

tak odnośnie zmieniarki jeszcze, to ja mam kpl philipsa radio + zmieniarka
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
#59
wymienione przewody , kopułka, palec i świece
Odpowiedz
#60
Dzisiaj naprawiona klima. Zaspawana rurka i nabity układ, wszystko w Siechnicach pod Wrocławiem. Pełen podziw dla Speca od klimy, szybka diagnoza i przyzwoita cena.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości