Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
#71
do czego ten przewodzik ?
Zamienię OPLA OMEGĘ 2.0 16v 136km LPG na Mniejszy samochód typu bmw e36 ,opel astra,vectra lub jakis inny konieczne gaz !!!
Odpowiedz




#72
naqklejka mowi ze to vag 409 do diagnostyki.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#73
dokładnie kupiłem, żeby sobie w razie w podłączyć samemu i nie płacić tyle kasy, po za tym skoro miałem dobra cenę 26zł w tym przesyłka już to brałem po okazji Wink
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
#74
Zatankowany do pełna benzyna po 1.9 euro Angry normalnie szok Huh
[Obrazek: icon3.png]
[url=http://vag-[...]]
Odpowiedz
#75
W polsce to samo kolego Wink Dlatego też myśle nad założeniem podtlenku LPG Smile
Zamienię OPLA OMEGĘ 2.0 16v 136km LPG na Mniejszy samochód typu bmw e36 ,opel astra,vectra lub jakis inny konieczne gaz !!!
Odpowiedz
#76
empoli71 po ile jest ON bo na długi weekend jadę Niemcy Francja Portugalia i może jak czas pozwoli przez Włochy do Polski.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




#77
ja na północy Niemiec mam ON po 1.53.
Odpowiedz
#78
luki058 THX
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#79
spoko ale teraz przechodziłem obok stacji i zauważyłem, że cena poszła do góry na 1,55.
Odpowiedz
#80
wymieniony rozrząd olej +plus filtr wiadome Tongue płyn chłodnicy diagnoza klimy lekko mruga okazało sie chwilowy błąd niedomykania klapki przy podszybiu jakas pierdoła na swoich czesciach po allegro Smile ( rozrząd 600 zł olej castrol 5w40 + filtr 130 zł ) całosc robocizna dla mechanika 150 zł Polecam Maciej Warchoł Polanica Zdrój Smile
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości