Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Wyglaskany lakier umyty i gotowy o drogi w piatek trasa w polske w jedna manke 650km po polsce to jest co robic pozdrawiamBig Grin
Odpowiedz




Sharus klimatronik nie grzeje tylko chlodzi. Jak bedzie zimny motorek to i tak bedzie zimno leciec. To nie inverter.
Wita Rafal
Sharan 2006 AUY
Bylo 118 kucy jest 142 po malym lajcie
Byl standard wizualny ale idzie ku lepszemu Big Grin
Odpowiedz
To troszkę poszło w szarikaSmile
- 4 nowy kapcie
- uszczelka pod chłodniczką oleju
- oliwa + filtr
Po kupieniu oliwy dostałem bon na darmową wymianę oleju i mechanik nie dał rady odkręcić korka żeby spuścić. Jutro będę musiał coś pomyśleć nad tym ... na pewno nie jest wklejony bo dzwoniłem do poprzedniego właściciela, powiedział że dał miedzianą podkładkę a dziadostwo trzyma tak mocno, że nawet rura 1m nie pomogła na przedłużeniu do klucza;/. Mechanik poddał się bo nie chciał wyrwać miski.

“Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców”
(ś.p. Colin McRae)
Odpowiedz
spróbuj podgrzać palnikiem lekko i powinna się odkręcić
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
Zaspawałem zaślepkę wycieraczki na tył, w weekend malowanie w poniedziałek mam zamiar zrobić montaż Wink
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
(25-04-2013, 21:47)marcyb3 napisał(a): spróbuj podgrzać palnikiem lekko i powinna się odkręcić

Jutro jeszcze pogrzebie i jeśli nie dam rady to zaprowadzę do mechanika. W najgorszym razie wyjmie cała miskę i wyczyści...
“Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców”
(ś.p. Colin McRae)
Odpowiedz




Nowe felgi kupione ... i czekają na oponki - czekam na Conti aż przyjdą do sklepu już tydzień i dalej niema :/
Za to dzisiaj kupiłem nowe śruby na oryginalne felgi ( tzn. M14x1,5 - dł.gwintu 35mm - Klucz 17 kula ) x16. Do tego stare zabezpieczenia oryg. VW , No i udało mi się kupić nowe oryg. nakładki na śruby VW ( 16x + 4x na zabezpieczenia ). Pozostało czekać na te kapcie ... taka pogoda a ja muszę na 2x zimówkach + 2x letnich złomach śmigać.
[Obrazek: JZrMpj7l.jpg]

[Obrazek: gpOg3k5l.jpg]

[Obrazek: EUWwv05l.jpg]
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
(24-04-2013, 22:28)rafalk74 napisał(a): Sharus klimatronik nie grzeje tylko chlodzi. Jak bedzie zimny motorek to i tak bedzie zimno leciec. To nie inverter.

zaryzykowalbym stwierdzenie ze klimatronic tez nie chłodzi Big Grin chłodzi klima grzeje nagrzewnica a klimatronic to system automatycznej regulacji zadanej temperatury
Odpowiedz
Dopasowałem dokładkę od Golfa IV. Niestety jeszcze nie założyłem - zrobię to jak zdejmę zderzak, przykręcę dobrze. Poza tym jakiś d*pek obtarł mi lekko klapę bagażnika, nie wiem jak on to zrobił bo obtarte jest tylko w tym rogu nad lampą.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
pomalowałem zaciski na czerwona Wink
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości