Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
ja pobawilem się vagiem i - cóz za pech - silnik, klima i AWD bez błegu Wink
Odpowiedz




Co prawda nie dziś ale dwa dni temu wymieniłem świecę w dogrzewaczu i jest ciepełko w kabinie.Tongue A jeszcze lepsze że nówka świeca kosztowała 100 złotych.Cool
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
w zeszłym tygodniu zrobiłem przegląd rejestracyjny- przeszedł bez zastrzeżeń.
Od niedzieli nazywam go czołg- po czołowym spotkaniu ze słupem 1 :0 dla seata
Odpowiedz
Dzisiaj w moim sharanie wymienione zostaly wahacze, drazki kierownicze, stabilizatory przednie wraz z lozyskami, poloska przednia wewnetrzna oraz filtr nawiewu powietrza. Zostala ustawiona zbierznosc kol.


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
Ja dziś wymieniłem p.p. zacisk, odpowietrzyłem hamulce i teraz furka toczy się leciutko, jutro jak się wyrobie wymiana prawej poduszki silnika i termostatu. Muszę sprawdzić świece bo coś mi się wydaje, że ze dwie nie grzeją
Odpowiedz
(30-01-2015, 22:22)rizist napisał(a): drazki kierownicze, stabilizatory przednie wraz z lozyskami, poloska przednia wewnetrzna

Drazki widze na fotkach stare. Stabilizatory?? Jest jeden stabilizator a lozysk tam nie ma zadnych. Poloska o ktorej mowisz to rizumiem ze to co chyba gdzies na fotkach podawales czyli podpora co wchodzi w skrzynie z prawej strony tak?? Ale drążki juz miales wytrzaskane??
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Ja sam nie wymienialem, asystowalem tylko przy wymianie, zrobilem kilka zdjec podczas pracy mechanika. Nie wiem dlaczego podczas jazdy do domu z warsztatu wyswietlala mi sie kontrolka ABS informujac zebym sprawdzil stan hamulcow. Hamulce sa w b. dobrym stanie. Czyzby zostalo cos namieszane przez nieuwage mechanika?
Odpowiedz
Zrzucone serwo hamulcow. Przy okazji wyszlo na jaw uszkodzenie regulatora cisnienia paliwa.
Odpowiedz
(30-01-2015, 22:50)rizist napisał(a): Ja sam nie wymienialem, asystowalem tylko przy wymianie, zrobilem kilka zdjec podczas pracy mechanika. Nie wiem dlaczego podczas jazdy do domu z warsztatu wyswietlala mi sie kontrolka ABS informujac zebym sprawdzil stan hamulcow. Hamulce sa w b. dobrym stanie. Czyzby zostalo cos namieszane przez nieuwage mechanika?

No raczej. Wszelkie zgloszenia to oczewiscie dezaktywacja ukladu ESP np itd.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Zamontowane inne serwo,zamontowany regulator od Saaba.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości