Ocena wątku:
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
13-01-2015, 21:01
Post: #2091
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
No to pecha miałeś Tomek

Ja wczoraj zalutowałem wtyczki od dogrzewacza, które przesłał mi kolega @Stefano, dzięki niemu mam tak jak oryginał , bo wcześniej miałem wszystko połączone na kostkę elektryczną tak już od Niemca przyjechało. Jeszcze tylko przeróbka tłumika i będzie wszystko odnośnie dogrzewacza



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
 Thanks given by: grażyny
Reklama

13-01-2015, 22:11
Post: #2092
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
,,kaskader ,, może jako zadosć uczynienie zrób podmiankę z NIEMCEM na autka Smile
 Thanks given by: kaskader
13-01-2015, 23:17
Post: #2093
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Heh dobre ci goscie co nim jechali to nie dosc ze po 200cm wzrostu to ok 140kg kazdy mial lekko a i nie byli to niemcy tylko Ruskie na BerliNskich blachach.. nie zasmiecamy juz watku
15-01-2015, 23:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2015 00:03 przez zielin.)
Post: #2094
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Ja dzis pojechałem odkurzyłem szatanka zatankowałem do pelna no i zamontowałem zmieniarkę usb/sd do mojego mfd a wczoraj dokonałem pierwszej historycznej wymiany oleju bo pierwszej
17-01-2015, 00:02
Post: #2095
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Wymieniłem alternator na 140 z nowszego modelu.



Arthezz Listonosz In-Post
17-01-2015, 18:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2015 18:30 przez piotto0.)
Post: #2096
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Przegląd zrobiony, do tego jak zobaczyłem z kanału, że z tyłu zaczynają się pojawiać małe ogniska rudy to szybko po przeglądzie tyłek w górę, koła i nadkola ściągnięte i skrobanie + malowanie Cool .

Poza tym tradycyjnie umyty + NW na przednią szybę.



Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
17-01-2015, 18:59
Post: #2097
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
heh prawo serii działa Smile
po UPG dziś pierwsza dłuższa trasa (prawie 1000km)

Najpierw drugie tankowanie na full po remoncie i Sad spalanie 11l. \
Do tego zero mocy z lawetą, czułem każdą górkę i dobijałem do 3 nawet na małych wzniosach.
Ale doszedłem dlaczego (może dlatego też temperaturę ma podwyższoną) blokuje zacisk w p. p. kole. Podniosłem do góry i ciężko obrócić. W zeszłym tygodniu było ok i tak fajnie śmigał a teraz blokuje i mocy brak + mega spalanie,
idąc dalej strzeliła poduszka (poszedł olej) silnika na prawej podłużnicy, tak , że jutro robię gruntowny test czujników o termostatu a po niedzieli reanimuje zacisk i wymieniam poduszkę
do tego chyba spuszczę w kanał płyn chłodzenia, dam nowy termostat przy okazji i jeszcze raz przepłucze układ bo płyn mam znowu brązowy i szlamiasta piana się robi, nie wypłukał się jak należy... Angry
nie wspomnę o mandacie 100zł i 2 pkt za niezatrzymanie się na stopie ( o 3 w nocy na pustej ulicyAngry i zbitym termosie z kawą oraz zalanym przy okazji dywaniku....
ehhhh mówię wam 3 światy i pół ameryki Smile
do tego widzę, że turbo chyba wali olejm bo intercoller zaczyna przeciekać
18-01-2015, 01:05
Post: #2098
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Wymienione łączniki stabilizatora(Lemforder) i gumy z przodu .Przy okazji wyniknęła jeszczę prawa gałka układu kierowniczego(tak to sie nazywa?)która była wymieniana ok. 2 lata temu i będzie wymieniana w poniedziałek wraz z ustawieniem zbieżności. Na razie chyba koniec inwestycji.
18-01-2015, 08:40
Post: #2099
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Drążek kierowniczy... ta "gałka".
19-01-2015, 23:21
Post: #2100
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
nie wiem kto kogo wymęczył ale dziś kupiłem mu aku Big Grin do 2.0 benzyna 72A 700ah coś w tym stylu i jest troszkę większy od poprzedniego

często mi piszczał 5 razy i tu ciekawostka bo piszczał w różnych przypadkach
zazwyczaj jak przekręcałem na zapłon przed odpaleniem czasem po odpaleniu dopiero a jak był totalnie wykończony to od razu po otwarciu drzwi uchylam chcę wejść a on już piszczał odliczał te 5 razy
w tym przypadku chyba już nie obracał rozrusznikiem nie pamiętam ale było z -10 stopni

aku po 2 dniach nie używania auta leedwo odpalało a ostatnio już po 1 dniu sąsiad mnie ratował kilkoma Voltami Confused




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name