Ocena wątku:
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
10-01-2015, 07:51
Post: #2081
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Oba mieszki lewa półoś - widać na mrozach sztywność rośnie i oba trachniete
Wymienimy termostat, króciec na ukł. chłodzenia - mam nadzieję że nagrzewnica mnie ominie widać było ze płyn wycieka i smród prawdopodobnie zasysany z komory silnika bo wyciek się nasilał - zobaczymy teraz tylko ze 2 tyg nie pale fajek w aucie i zobaczymy szybkę Smile



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Reklama

10-01-2015, 07:58
Post: #2082
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Zalozone nowka Sound 2, teraz czekamy na zmieniarke mp3 z bt



11-01-2015, 18:23
Post: #2083
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
ile razy obijały wam się metalowe zapięcia pasów w bagażniku o boczne szyby ? z racji że lubię czasem zjechać z asfaltu tu i tam nieźle się obijały czasem a ściągając roletę bagażnika w 80% zaczepiała się i wyciągała ten pas ze swojego miejsca ....... musiałem coś z tym zrobić i normalnie chyba opatentujęTongue

taśma rzepy z racji że miałem te dwa paski osobno musiałem je zszyć pleckami a włochate i haczyki na zewnętrznych stronach i gotowe tylko zawinąć pasy


Załączone pliki Miniatury
       
11-01-2015, 18:27
Post: #2084
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Szukalem miejsca przekaznikow i nr. bezpiecznikow ktore sa odpowiedzialne za prace silnika wycieraczek, podgrzewaczy dysz spryskiwaczy szyb jak i miejsca pompki do spryskiwania szyb.

Nie znalazlem.
11-01-2015, 18:42
Post: #2085
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
poszło PW,
poszukaj, na forum jest więcej o wycieraczkach gdzieś
11-01-2015, 19:07
Post: #2086
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Przeszukalem Forum i nie znalazlem. Zgadza sie, jest duzo o wycieraczkach.
12-01-2015, 16:55
Post: #2087
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Ja przeżyłem dziś chwilę grozy, zapylam sobie elegancko i nagle mruga i brzęczy kontrolka od oleju. Zatrzymałem auto sprawdzam olej, wszystko w porządku, żadnych wycieków nie ma poziom jest. Przewody do czujników ok. Obok był sklep moto , kupiłem czujniki w podróbie z TOPRANU za 50zł komplet, wymieniłem nadal kicha. Silniczek tyka ładnie, cicho temperatura ok

Już miałem po kogoś dzwonić, żeby mnie zciągnął ale jeszcze popatrzyłem i wiecie co się okazało...? Odkręciła się pompa vacu. Dokręciłem i wszystko gra Smile)
13-01-2015, 00:32
Post: #2088
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Nie odpalilem dzisiaj swojego sharana. Wysiadl akumulator ktory kupilem wraz z autem. Zainstalowalem nowy koszt 130€. Zamowilem manetke do wycieraczek, jutro odbior 97€.
13-01-2015, 19:16
Post: #2089
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Naprawiłem wycieraczki bo mi obcierały. Okazało się, że poluzowały się gumki, docisnąłem i nawet nie musiałem rozkręcać mechanizmy, zeby ramię poluzować Smile



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
13-01-2015, 20:46
Post: #2090
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
A ja dzis w swoim Szatanie uszkodzilem przedni zderzak calujac niemca w lewa tylna strone zderzak do malowania u mnieAngryAngryAngry i u niemca a i jeszcze chyba moja MFD zaczyna miec dosc wspolpracy ze mna bo tez zaczela szwankowac Sad a tu fotka w co zawalilem taka pogladowa niech ten 13-sty sie juz ...rwa skonczy...
[Obrazek: d253b3df0757339904ff68e23249eb2.jpg]




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name