Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
zakupiony zestaw kluczy king tony. Bedzie czym grzebac w sharanie. A wlasnie chyba ide cos pomajstruje w nim.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Geometrie rozpocząłem ale troszkę inaczej bo bez demontażu turbo.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
(06-09-2014, 18:22)wesol napisał(a): Geometrie rozpocząłem ale troszkę inaczej bo bez demontażu turbo.

czyli jak kolego @wesoł zdradź swój sposób
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
długo to trwa ale mało czasu to mało czasu na grzebanie i rozbieranie moje auto już w 80 % rozebrane na części Smile na dniach sporo nowych aukcji OLX będzie smutny widok po wejściu na hale jak auto stoi na klockach w które się przed 2 lata wkładało i wkładało Sad
(05-09-2014, 21:43)marcyb3 napisał(a): wczoraj umyty wysprzątany,a jakiś czas temu wymieniona kierownica na muli-funkcyjną ponieważ stara była w opłakanym stanie i wymieniony fotel kierowcy z powodu dziurki na oparciu
klakson już działa Tongue ?

Odpowiedz
Weekend u teściów i ... wreszcie sobie okablowałem ręczne załączanie piecyka, plus z gsm i alarmu, naprawiłem tylną wycieraczkę ( tu byłem zaskoczony, bo wysunęła się wtyczka...), polutowałem kable w przelotce tyłu pasażera i nie zakładając boczków, zastanawiam się nad wygłuszeniem drzwi, czas do pojutrzaSmile jak pojutrze się nie zabiore, to znaczy że kolejne pół roku dam radę...
Okablowałem i podłączyłem w 90% automatyczne składanie lusterekSmile
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz
(07-09-2014, 17:56)piwek86 napisał(a): długo to trwa ale mało czasu to mało czasu na grzebanie i rozbieranie moje auto już w 80 % rozebrane na części Smile na dniach sporo nowych aukcji OLX będzie smutny widok po wejściu na hale jak auto stoi na klockach w które się przed 2 lata wkładało i wkładało Sad
(05-09-2014, 21:43)marcyb3 napisał(a): wczoraj umyty wysprzątany,a jakiś czas temu wymieniona kierownica na muli-funkcyjną ponieważ stara była w opłakanym stanie i wymieniony fotel kierowcy z powodu dziurki na oparciu
klakson już działa Tongue ?

działa TongueTongue po chwili namysłu i przylutowaniu dwóch kabelków zaczął trąbić CoolCool
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz




zbliża się zima więc zacząłem ocieplać rury pod autem co idą do nagrzewnicy na razie jestem w połowie tej łatwiejszej Sad

niedawno wymienione 4 świeczki ...co ciekawe były na klucz 20 coś tam chyba 21 a nowe były na 16

no i poszło całe 6 zł na myjkę samoobsługową Tongue


co do sprzątania wewnątrz nie zanosi się na to za szybko bo codziennie na nową działkę bez altanki i wszystko w bagażniku i nie tylko

aha znalazłem kolejne lampki Big Grin które trzeba ożywić mianowicie na tylnych nadkolach oświetlają tył środkowych foteli Huh chyba są po to gdy nie ma foteli
Odpowiedz
Klucz do świec to 20.8
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
dzis w swoim fordzie galaxy mk2 przerobiłem dogrzewacz eberspacher na ogrzewanie postojowe.koszty tej modyfikacji zerowe sterownik dostałem od znajomego przekazniki kable miałem. 3 godziny pracy i wszystko działa. nastepna modyfikacja dogrzewacza to uruchamiane z pilota[pilot i sterownik juz mam]


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Założyłem nowe alufelgi BBS Big Grin


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości