Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamiana RNS510 na Discover Media
#2
W swoim Sharanie (2014r.) przy zmianie radia z RNS 315 na DM aby pojawił się adres 5F pod vcds musiałem zaktualizować gateway na BL (miałem 7N0907530AN którego można podnieść softowo). Twój gateway tak nie pójdzie. Możesz spróbować pod vcds wpisać ręcznie adres 5F i zobaczyć czy będziesz mógł wykonać kodowanie. Problem z BT to na pewno kwestia kodowania muszę sprawdzić jakie mam u siebie. Niestety kamera cofania nie będzie działać. Miałem ten sam problem, kamera high liniami skrętnymi pod DM ma inny sterownik i wiązkę więc te graty byłyby do wymiany jeśli chcesz aby to ruszyło na DM. Ja poszedłem w inną stronę i wymieniłem na chińską kamerę z aliexpress (montujesz całość z wiązką, oryginalną instalację kamery zostawiłem. Można kupić najtańszą kamerę w klamkę albo poszukać coś lepszego z wizją jak w oryginale. Jeśli chodzi o wyświetlanie PDC/PLA to problem może być zarówno w odpowiednim kodowaniu ale niestety również w samym sterowniku PDC/PLA. Ja nie miałem wyświetlanego autka na ekranie i musiałem wymienić moduł na 1K8 który współpracuje z DM. Przy wymianie konieczna przejściówka (dostępna na ali) i kodowanie nowego modułu.

po wymianie kamery i brak autka na ekranie

   


po wymianie modułu PDC/PLA na 1K8

   

   
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
Zamiana RNS510 na Discover Media - przez strzyzol - 19-02-2021, 12:21
RE: Zamiana RNS510 na Discover Media - przez michal_turek - 20-02-2021, 10:06
RE: Zamiana RNS510 na Discover Media - przez pitry - 07-01-2024, 11:38

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z mikrofonem w RNS510 Matiw2186 0 614 24-02-2021, 14:33
Ostatni post: Matiw2186

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości